Nechajte nám na seba kontakt, čoskoro sa Vám ozveme s ponukou

alebo
Pomáha Vám
13. 12. 2018

CBRE

SÚŤAŽ OFFICE ROKA: HLASOVANIE VEREJNOSTI SPUSTENÉ

Hlasovanie verejnosti o najinšpiratívnejšiu kanceláriu je spustené. Svoj hlas môže finalistom odovzdať ktokoľvek, a to prostredníctvom oficiálnej internetovej stránky súťaže.

Do hlasovania verejnosti v súťaži OFFICE ROKA bolo zaradených 37 firiem, ktoré splnili kritériá súťaže. Poslať svoj hlas niektorej zo súťažných kancelárií bude možné do 10. januára 2019.

 „Hlasovanie verejnosti sme prvýkrát zaviedli v minulom ročníku a malo veľký ohlas. Bude zaujímavé vidieť, nakoľko sa hlasovanie odbornej poroty líši alebo zhoduje s názorom verejnosti. V každom prípade, sme radi, že sa do hodnotenia pracovných priestorov dneška môže zapojiť prakticky každý,“ hovorí šéf oddelenia prenájmu kancelárskych priestorov v CBRE na Slovensku Oliver Galata. 

Ocenenie OFFICE ROKA za rok 2018 získa opäť jedna z firiem, ktoré svoje pracovné prostredie prispôsobili svojim zamestnancom tak, aby sa v práci cítili príjemne, pohodlne a inšpiratívne. Odborná porota, zložená z architektov a odborníkov na pracovné prostredie, vyberie absolútneho víťaza súťaže a víťazov v troch podkategóriách: Kancelária ako DNA firmy, Zdravá kancelária Inovatívna kancelária.

Minulý rok verejnosť určila za svojho víťaza spoločnosť Sygic. Kto to bude tentokrát? Výsledky hlasovania verejnosti, ako aj odbornej poroty súťaže, budú zverejnené 22. februára budúceho roka.

Súťaž OFFICE ROKA už tretí rok organizuje realitno-poradenská spoločnosť CBRE. Generálnym partnerom súťaže je spoločnosť CORWIN, hlavným partnerom Liko-S a partnermi sú Bavaris, Fit Up!, Nespresso, Neuropea, Dorps a Neseda. Mediálnym partnerom je týždenník TREND.

 

Viac informácií o súťaži na stránke projektu www.officeroka.sk.