Nechajte nám na seba kontakt, čoskoro sa Vám ozveme s ponukou

alebo
Pomáha Vám
21. 12. 2018

CBRE

Bývalá centrála Ľudovej banky má nového majiteľa

Niekdajšia centrála Ľudovej banky, neskôr Sberbank v Bratislave, zmenila majiteľa. Novým vlastníkom nehnuteľnosti v Starom Meste sa stala spoločnosť Proxenta. Informuje o tom realitno-poradenská spoločnosť CBRE, ktorá zastupovala predávajúceho – Prima banku.

Nehnuteľnosť na Vysokej ulici v Bratislave, s rozlohou 6000 metrov štvorcových, sa stala pre Prima banku, ktorá kúpila Sberbank, nadbytočnou. Budova, ktorá sa nachádza v blízkosti prezidentského paláca disponuje tromi podzemnými podlažiami určenými na parkovanie, prízemím so vstupnou halou a obchodným priestorom a piatimi nadzemnými podlažiami s kancelárskymi priestormi.

Budovu sa podarilo predať v rekordne krátkom čase a dopyt po nej ukazoval, že ide o lukratívnu nehnuteľnosť v centre mesta,“ prezradil obchodný riaditeľ CBRE Ľubor Procházka.

K niekdajšej centrále Ľudovej banky, ktorá bola postavená v roku 1997, patrí aj vedľajší stavebný pozemok, ktorý slúžil ako vonkajšie parkovisko pre zamestnancov. Cena predaja nehnuteľnosti zostáva neverejná.

 

Link na článok v týždenníku TREND: 

https://reality.etrend.sk/komercne-nehnutelnosti/penta-predala-budovu-byvalej-centraly-ludovej-banky-na-vysokej.html