Nechajte nám na seba kontakt, čoskoro sa Vám ozveme s ponukou

alebo
Pomáha Vám
14. 9. 2018

CBRE

Bývalý šéf Microsoftu Jan Mühlfeit súčasťou manažmentu CBRE na Slovensku

Globálny stratég, kouč a bývalý šéf Microsoftu pre Európu Jan Mühlfeit sa stal súčasťou manažmentu globálneho lídra v realitnom poradenstve, spoločnosti CBRE na Slovensku. Pôsobiť bude na pozícii člena predstavenstva s hlasom poradným.

Hlavnou úlohou novej posily v slovenskom tíme CBRE je poradenstvo v oblasti digitálnej transformácie a budovania vysoko výkonných tímov. „Skúsenosti Jana Mühlfeita, ktoré získal počas svojho 22-ročného pôsobenia v rôznych vedúcich pozíciách v Microsoft Corporation sú pre nás veľmi cenné. Verím, že nám pomôžu v napĺňaní našej firemnej vízie,“ hovorí výkonný riaditeľ CBRE na Slovensku Tomáš Hegedűš.

Šéf CBRE na Slovensku je presvedčený o tom, že na dnešnom trhu obstoja len tie firmy, ktoré sú schopné do svojich tímov prilákať top talenty a ich schopnosti následne využiť pre finálnu spokojnosť klientov. A práve Jan Mühlfeit môže byť v tomto smere pre CBRE veľmi nápomocný.

Jan má za sebou veľmi úspešné budovanie tímov a organizácií. Na základe svojej globálnej skúsenosti vytvoril unikátnu metodiku ako nájsť osobnostnú výnimočnosť u jednotlivca, ale aj v tímoch. V posledných rokoch sa venuje najmä koučingu a vzdelávaniu. Na svojich kurzoch po celom svete prednáša o tom, ako „odomknúť“ ľudský a tímový potenciál. To bude jeho cieľom aj v CBRE na Slovensku, ale napríklad i v Česku, kde do pozície poradcu manažmentu nastúpil už v marci tohto roku.

Je mi cťou, že môžem spolupracovať práve s CBRE. Zároveň sa teším, že sa dozviem viac o takom tradičnom a veľmi dôležitom odvetví, akým je realitný trh, nechal sa počuť Jan Mühlfeit. Vo svojich publikáciách i prednáškach zdôrazňuje, že pokiaľ ľudia robia to, na čo majú talent a predpoklady, môžu byť nielen produktívnejší a úspešnejší, ale aj šťastnejší. Práve pozitívny prístup a pozitívna psychológia človeka je metodikou, ktorú sa snaží uplatňovať pri vedení jednotlivcov i celých tímov.

Rodák z Jihlavy spolupracoval s mnohými prominentnými spoločnosťami z rebríčka S&P 500. Koučuje a mentoruje ľudí vo vysokých pozíciách, víťazov olympijských hier, či umelcov z rôznych krajín a kontinentov. Prednášal tiež na Harvarde, MIT, INSEAD, Cambridgei, Imperial College, ESMT, Trinity College a ďalších významných univerzitách. Je vyhľadávaným spíkrom na konferenciách inštitúcií ako Svetové ekonomické fórum, Európska komisia, či OECD. Počas svojej doterajšej kariéry poskytol rozhovory pre CNN, CNBC, Bloomberg, New York Times, Washington Post, Financial Times a ďalšie svetové médiá.