Nechajte nám na seba kontakt, čoskoro sa Vám ozveme s ponukou

alebo
Pomáha Vám
23. 1. 2019

CBRE

Súťaž Office roka mieri do finále, poznáme nominácie na víťazov

Tretí ročník súťaže OFFICE ROKA, ktorú organizuje spoločnosť CBRE, sa priblížil k finále. Odborná porota vybrala zo všetkých účastníkov súťaže päť najlepších kancelárií v každej súťažnej kategórii.

Do tretieho ročníka súťaže sa prihlásilo takmer štyridsať firiem zo Slovenska, ktoré chceli predstaviť svoje atraktívne a moderné pracovné prostredie. Všetky súťažné kancelárie boli zverejnené na stránke súťaže officeroka.sk, na ktorej mohla za svoj ´naj´ priestor hlasovať aj verejnosť prostredníctvom internetového hlasovania.

Odborná porota zložená z architektov a odborníkov na pracovné prostredie (Florian Frotscher, Barbora Markechová, Nina Weisslechner, Braňo Kaliský a Tomáš Hegedűš) svojim hlasovaním vybrala nasledovné nominácie na víťazov. Do užšieho finále teda postúpili:

V kategórii KANCELÁRIA AKO DNA FIRMY:

ESET, Forbes, Green Foundation, Platform a Roche Slovensko.

V kategórii ZDRAVÁ KANCELÁRIA:

ČSOB, Dentsu Aegis, Green Foundation, Poštová banka a SWISS RE.

V kategórii INOVATÍVNA KANCELÁRIA:

Accenture, Dentsu Aegis, Lucron, SWISS RE a 365.bank.

 

Z týchto firiem zároveň vzíde aj absolútny víťaz tohto ročníka súťaže. O tom, že úroveň prihlásených kancelárií bola aj tento rok veľmi vysoká, svedčia slová viacerých porotcov.

Architekta Floriana Frotschera (Make Architects) prekvapilo množstvo kvalitných kancelárií, ktoré sa do súťaže prihlásili. „Je skvelé vidieť, koľko firiem na Slovensku ponúka takto vysoko kvalitné pracovné prostredie. Prekvapilo ma to o to viac, že Slovensko je relatívne malý trh. Veľmi povzbudzujúce bolo zistenie, že aj s limitovanými prostriedkami je možné dosiahnuť veľa, ak sú správne nastavené priority a na prvé miesto sú kladené potreby zamestnancov a kvalita pracoviska,“ komentoval prihlásené priestory.

Architektka Barbora Markechová (Bogle Architects), ktorá pôsobí v Londýne tvrdí: „Je vidieť, že to, čo bolo pred niekoľkými rokmi skôr nadštandard, je v súčasnosti základom administratívnych priestorov. Taktiež je pozitívne, že veľa prihlásených projektov bolo zverených do rúk skúsených architektov a tomu zodpovedá inteligentná práca s priestorom, použitie zaujímavých kombinácií materiálov, nápadité riešenia a hlavne vysoká kvalita prevedenia detailov.“

Víťazi jednotlivých kancelárií, absolútny víťaz súťaže ako aj víťaz hlasovania verejnosti budú vyhlásení na slávnostnej ceremónii 21. februára 2019 v Bratislave. Nasledujúci deň budú predstavitelia firiem a organizácií diskutovať na konferencii spoločnosti CBRE a týždenníka TREND na tému Ako vdýchnuť do kancelárií život a novú energiu?

Súťaž OFFICE ROKA už tretí rok organizuje realitno-poradenská spoločnosť CBRE. Generálnym partnerom súťaže je spoločnosť CORWIN, hlavným partnerom Liko-S a partnermi sú Bavaris, Fit Up!, Nespresso, Neuropea, DORPS a Neseda. Mediálnym partnerom je týždenník TREND.

Link na článok v týždenníku TREND: https://reality.etrend.sk/komercne-nehnutelnosti/sutaz-office-roka-ma-nominacie-na-vitazov-pozrite-si-najlepsie-kancelarie.html