Nechajte nám na seba kontakt, čoskoro sa Vám ozveme s ponukou

alebo
Pomáha Vám
12. 9. 2019

CBRE

Súťaž o titul Office roka 2019 sa začala

Máte inšpiratívne pracovné priestory a chcete sa nimi pochváliť? Prihláste ich do súťaže Office roka 2019, ktorú už štvrtý rok organizuje realitno-konzultačná spoločnosť CBRE. Registrácia firiem je už spustená na www.officeroka.sk a prebiehať bude až do 30. novembra 2019.

Pri dnešnom zúfalom nedostatku zamestnancov si len málo firiem dovolí podceniť atmosféru v kancelárskych priestoroch. Snahou firiem je vytvárať čo najkomfortnejšie a najefektívnejšie prostredie, ktoré nielen priláka, ale aj udrží talenty vo firme. Moderné kancelárie navyše zlepšujú medziľudské interakcie, komunikáciu, vytvárajú dostatočný priestor na spoluprácu a zvyšujú produktivitu práce. Avšak iba tie najlepšie pracovné priestory majú „pečať kvality“ potvrdenú odbornou porotou. Sú nimi víťazi súťaže Office roka.

„Pečať kvality je potvrdením toho, že spoločnosť má originálne pracovné priestory v súlade s aktuálnymi trendami. Pri získavaní talentov to môže nakloniť povestný jazýček na váhach v prospech zamestnávateľa,“ tvrdí riaditeľ realitno-poradenskej spoločnosti CBRE na Slovensku Tomáš Hegedűš a dopĺňa: „Dlhodobo sa aktívne venujeme tvorbe inšpiratívnych pracovných prostredí, najmä kolegovia z oddelenia Architektúry a projektového manažmentu CBRE. Práve z úzkej spolupráce s klientami a znalosti lokálneho prostredia vzišla idea usporiadať Office roka. Aj štvrtý ročník v branži jedinej takejto súťaže na Slovensku má ambíciu inšpirovať. Inšpirovať spoločnosti k tomu, aby vytvárali pracovné prostredie, ktoré bude spĺňať kritériá a potreby dnešnej doby a náročných zamestnancov.“

Bezplatná registrácia do súťaže je už spustená na www.officeroka.sk a potrvá do 30. novembra tohto roku. Následne, po posúdení odbornou komisiou, dostane príležitosť aj vox populi, hlas ľudu.

Do súťaže sa môžu prihlásiť slovenské a nadnárodné súkromné spoločnosti, inštitúcie verejnej správy, ale aj organizácie z tretieho sektora. Registrácia je otvorená aj pre firmy, ktoré sa zúčastnili niektorého z minulých ročníkov v prípade, že majú nové, iné priestory alebo zásadne zmenenú či zrekonštruovanú časť priestorov, ktorá ešte nebola posudzovaná odbornou porotou.

Hlavnú cenu získava Absolútny víťaz súťaže. Ocenené budú aj administratívne priestory v štyroch ďalších podkategóriách: Zdravá kancelária, Inovatívna kancelária, Kancelária ako DNA firmy a Hlas verejnosti. Víťazov súťaže spoznáme v polovici marca 2020.

Chcete sa inšpirovať? Galériu priestorov finalistov a víťazov Office roka 2018 nájdete na webe:

https://www.officeroka.sk/sk/finalisti-finalisti-2018/

 

Viac informácií na stránke projektu www.officeroka.sk.

Link na článok v TRENDE: https://medialne.etrend.sk/vsetky-media-tlacove-spravy/pracujete-v-zaujimavom-office-prihlaste-ho-do-sutaze-office-roka-2019.html

Link na článok v denníku SME: https://mytrnava.sme.sk/c/22212040/odstartovala-sutaz-o-najkrajsiu-slovensku-kancelariu.html