Nechajte nám na seba kontakt, čoskoro sa Vám ozveme s ponukou

alebo
Pomáha Vám
24. 2. 2022
Posledná šanca pre firmy na bezplatnú registráciu svojich kancelárií do 6. ročníka renomovanej súťaže Office Roka

Slovenské firmy majú kancelárie svetového kalibru. Uspieť môžu, ak sa prihlásia do súťaže OFFICE ROKA

Unikátna súťaž OFFICE ROKA, ktorá sa pravidelne koná pod záštitou CBRE Slovensko, má 2 ciele: prinášať trendy zo sveta pracovného prostredia a prezentovať inšpiratívne kancelárie zo Slovenska. O tom, že sa jej to darí a teší sa veľkej obľube svedčí aj fakt, že aktuálne vstupuje do 6. ročníka. Prihlásilo sa do nej už viac ako 200 firiem, nominované priestory hodnotilo viac ako 30 porotcov s medzinárodným renomé a ocenené spoločnosti dodes patria medzi vyhľadávaných zamestnávateľov.

Aktuálne prebieha posledný týždeň registrácie do 6. ročníka súťaže. Firmy, ktoré sa ešte nestihli prihlásiť majú stále šancu zabojovať o titul. Do 28. februára je totiž bezplatná registrácia pre firmy ešte stále otvorená

Spoločnosť CBRE titulom OFFICE ROKA ocenila už množstvo firiem. Aj tento ročník sa môže uskutočniť vďaka partnerom súťaže. Generálnym partnerom je  myhive - flexibilný koncept kancelárskych priestorov. Vďaka patrí aj technologickému partnerovi spoločnosti Microsoft a  samozrejme dlhodobým partnerom OFFICE ROKA Nespresso, Bavaris a PremiumBrands.

  • MINULOROČNÍ VÍŤAZI SÚŤAŽE SA ZHODUJÚ NA TOM, ŽE PRIHLÁSIŤ SA URČITE OPLATÍ

Víťazné priestory majú vždy svoj osobitý charakter, sú nápadité, inovatívne, originálne a ich dizajn je v súlade s filozofiou firmy. Minulý rok sa podarilo najviac zabodovať práve spoločnosti MOBILE ONLINE, ktorá sa stala Absolútnym víťazom súťaže. Tej sa podarilo premeniť chátrajúcu historickú industriálnu budovu Smaltovne na funkčné priestory so špecifickou atmosférou. Čo hovoria na margo súťaže dnes?

„Súťaž Office Roka sledujem už pár rokov, vždy ma zaujímali výnimočné a inšpiratívne projekty. Uvedomujem si, aký veľký vplyv ma na nás prostredie, a preto som pri tvorení našich pracovných priestorov, nenechal nič na náhodu. Do súťaže som prihlásil náš nový office, pretože som chcel vedieť, ako vyhodnotí našu snahu odborná porota. OFFICE ROKA mi potvrdil teóriu, že by sme mali dať svetu vedieť, ak vytvoríme niečo krásne a od srdca,“ odpovedá Milan Kovalančík, majiteľ spoločnosti MOBILE ONLINE.

Aj tento rok odborná porota vyhlási, okrem Absolútneho víťaza, aj víťazov v kategóriách Inovatívna kancelária, Zdravá kancelária a Kancelária ako DNA firmy. Minulý rok sa podarilo získať prvenstvo spoločnostiam BDO (Zdravá kancelária), či Effectivity (Kancelária ako DNA firmy) a v kategórii „Inovatívna kancelária“ zabodovala spoločnosť Microsoft Slovakia so svojimi priestormi pre digitálnu dobu, ktoré zohľadňujú nové spôsoby práce.

Na margo súťaže sa vyjadril aj Peter Grunda, Managing Partner poradenskej spoločnosti BDO, ktorá si minulý rok vybojovala prvenstvo v kategórii Zdravá kancelária. „Chceli sme ukázať kto sme a aké výnimočné môže byť pracovať v BDO. Súťaž Office roka nám to nie len umožnila, ale pomohla nám aj oceniť snahy našich zamestnancov a všetkých, ktorí sa podieľali na jeho tvorbe. Náš office sme navrhli tak, aby odrážal to kým sme. Aj preto sme nesmierne hrdí, že sme mohli prostredníctvom výhry v kategórii Zdravá kancelária dokázať našu unikátnosť,“ uvádza.

  • 6. ROČNÍK BUDE UKONČENÝ ODBORNOU KONFERENCIOU O PRACOVNOM PROSTREDÍ

Jednotlivé ročníky OFFICE ROKA – s výnimkou pandemického obdobia -  tradične uzatvára inšpiratívna konferencia o pracovnom prostredí a aktuálnych trendoch. Podujatie sa bude konať v začiatkom júna a bližšie informácie sa čoskoro objavia na webstránkach OFFICE ROKA. „Aj keď globálne trendy už dávnejšie naznačovali, ktorou cestou sa bude svet kancelárií uberať, pandémia ich ešte viac urýchlila a  zmenil sa aj samotný pojem kancelária. Potvrdzuje sa fakt, že ak chce firma udržať svojich zamestnancov produktívnych a byť príťažlivá aj pre nové talenty, jedinou cestou je pozorne sledovať trendy a držať krok s prudko sa meniacimi potrebami a očakávaniami. Preto sme sa v CBRE rozhodli o tejto téme diskutovať na odbornom fóre, a to práve organizáciou konferencie,“ opisuje Tomáš Hegedűš, generálny riaditeľ CBRE Slovensko.

V rámci konferencie sa bude diskutovať o najaktuálnejších témach hlavne pre odborníkov z HR oblasti ako sú napríklad koncepty flexibilných kancelárií, manažovanie virtuálnych tímov v hybridnom prostredí, či udržateľnosti v oblasti kancelárií. Jednou z hlavných tém bude diskusia expertov z praxe o návrate do sveta kancelárií. 

 

Prihlasovací formulár do tohto ročníka súťaže, ale aj všetky ďalšie informácie o súťaži OFFICE ROKA a konferencii nájdete na stránke https://www.officeroka.sk/ .