O nás

Naším poslaním je realizovať potenciál našich klientov, odborníkov a partnerov vytváraním realitných riešení šitých na mieru, ktoré zodpovedajú meniacim sa potrebám trhu a budúcnosti.

CBRE je najväčšou svetovou poradenskou a investičnou spoločnosťou v oblasti komerčných nehnuteľností. Na Slovensku pôsobíme viac ako 22 rokov a zamestnávame viac ako 300 profesionálov v Bratislave, Košiciach a Banskej Bystrici.
Celkovým obratom viac ako 30 miliónov eur sa radí medzi top 3 konzultačné spoločnosti pôsobiace na Slovensku.

Ak vás zaujíma svet nehnuteľností, pridajte sa k nám a rozvíjajte svoju kariéru v úspešnej globálnej spoločnosti.

K dokonalému výsledku využívame aktuálne dáta a analýzy, znalosť trhu a overené riešenia, ktoré zvyšujú ziskovosť našich klientov. Sú nimi všetky spoločnosti, ktoré potrebujú alebo vlastnia kancelárie, obchodné prevádzky, nákupné centrá alebo skladové priestory. Do každého biznisového vzťahu vnášame overené globálne postupy, dlhoročné lokálne skúsenosti a profesionalitu. Poskytujeme komplexné služby pre investorov a nájomcov od malých podnikateľov, cez globálne firmy až po ikonické slovenské značky.

Charakterizuje nás komplexný prístup tzv. „one stop shop“, všetko na jednom mieste. Ponúkame širokú škálu integrovaných služieb v oblasti komerčných realít, vrátane transakcií a projektového manažmentu, správy nehnuteľností, investičného manažmentu, posudzovania a ohodnocovania, lízingu nehnuteľností, strategického poradenstva a omnoho viac. V súčasnosti CBRE manažuje na Slovensku viac ako 875 tis. m2 komerčných priestorov a spravujeme viac ako 45 budov.

01

Dlhá pôsobnosť a viac ako 22 rokov skúseností

02

Analýzy, prieskumy a dáta tvoria základ kvalitného riešenia

03

Dlhodobo najvyšší market share

04

Riešenia šité na mieru presne podľa vašich potrieb

05

Regionálne pokrytie odborníkmi a regionálna znalosť

06

Digitálne technológie a inovácie sú našou každodennou súčasťou