Dlhodobé, udržateľné a realitné riešenie pre KB Components

CTPark, Gbeľany
Veľkosť priestorov
16 000 m2
Oblasť
Priemysel

Zabezpečili sme

Aké služby klient využil

Každý projekt je komplexný a prispôsobujeme mu tak všetky činnosti na mieru na základe potrieb klienta.

  • Zastupovanie nájomcov
  • Negociácia podmienok

Akým výzvam sme čelili

Spoločnosť KB Components DKI, súčasť švédskej priemyselnej skupiny, rozširovala svoje podnikanie po celej Európe aj počas obdobia pandémie. Časť ich podnikania na Slovensku čelila problémom so staršími priestormi a obmedzenými možnosťami expanzie v rámci Žilinského kraja.

Ako sme klientovi pomohli

CBRE ako výhradný konzultant v mene KBC zorganizovalo tender na nové priestory, ktoré by KBC umožnilo dlhodobo rozširovať biznis a udržať si súčasnú personálnu silu v Žiline. Na základe znalostí trhu CBRE sme v rámci výberového konania dokázali vytvoriť konkurenčné prostredie.

Výsledkom bolo, že spoločnosť CBRE zabezpečila riešenie v ctPark Gbeľany v blízkosti závodu KIA v Žiline, ktoré umožňuje KBC obsluhovať zákazníkov z oblasti automobilového priemyslu, zdravotníctva a priemyslu. Klient podpísal 15-ročnú zmluvu na prenájom na úrovni 35% pod trhom pre túto konkrétnu lokalitu.

Ako spoluprácu hodnotí klient

Lars Holtskog
Lars HoltskogVice President, KB Components

Radi by sme poďakovali spoločnosti CBRE Slovensko za podporu pri výbere lokality a obchodných rokovaniach, ktoré nám zabezpečili dlhodobé, udržateľné realitné riešenie.

Chcete rovnako zlepšiť svoje pracovné prostredie? Kontaktujte nás!