SOFTEC sa presťahoval do najzelenšej budovy na Slovensku

Einpark Offices, Bratislava
Veľkosť priestorov
2 500 m2
Sektor
IT

Certifikovaná nehnuteľnosť

LEED Zero Carbon

40 %
2021 - 2022
Office roka

Aké služby klient využil

Každý projekt je komplexný a prispôsobujeme mu tak všetky činnosti na mieru na základe potrieb klienta.

  • Zastupovanie nájomcov pri prenájme
  • Architektúra a dizajn
  • Workplace poradenstvo
  • Projektový manažment

Akým výzvam sme čelili

Spoločnosť chcela zlepšiť pracovné prostredie, priniesť nový impulz pre rast a rozvoj firmy, podporiť vzájomnú interakciu a komunikáciu v rámci tímu. Sekundárnym cieľom bolo ušetriť náklady spojené s prenájom.

Projekt relokácie Softec bol od začiatku výzvou. Prvé nápady sa začali formovať v lete 2019. Ich víziu však nezastavila ani korona kríza. Naopak, Softec sa rozhodol využiť svoje skúsenosti s pandémiou na predefinovanie svojich potrieb a požiadaviek na nové pracovné priestory, ktoré sa nám podarilo úspešne integrovať.

Pozrite si virtuálnu prehliadku priestorov SOFTEC.

Ako sme klientovi pomohli

Poskytli sme im nové priestory na dvoch poschodiach v budove EINPARK, ktorá má najvyššiu medzinárodnú environmentálnu certifikáciu LEED Platinum a LEED Zero Carbon.

V novom pôsobisku spoločnosť počíta s hybridným režimom, ktorý zahŕňa prácu z kancelárie aj z domu a zdieľanie pracovných miest na pracovisku. Prenajatý priestor spolu s centrálnym priestorom slúži na neformálne stretnutia zamestnancov, čo reflektuje ich potreby na relax, ale aj intenzívnu spoluprácu.

Ako spoluprácu hodnotí klient

Peter Morávek
Peter MorávekCEO, SOFTEC

Pre CBRE tím sme sa rozhodli nielen kvôli ich bohatým skúsenostiam a referenciám, ale aj kvôli spolupráci s tímom expertov - architekov s odbornými znalosťami a zároveň pôsobiacimi na Slovensku, ktorí dokázali zohľadniť naše lokálne špecifiká.

Chcete rovnako zlepšiť svoje pracovné prostredie? Kontaktujte nás!