Pomôžeme Vám

Náš profesionál Vás bude kontaktovať a ponúkne Vám priestory na mieru vyhovujúce Vašim potrebám.

Pomáha Vám

Nájdite vhodné kancelárie pre svoju firmu

S nami je prenájom kancelárií a nebytových priestorov veľmi jednoduchý. V ponuke máme viac ako 200 rôznych objektov na prenájom. Vyjednáme vždy najvýhodnejšie podmienky. Navrhneme koncept kancelárií. Sme Vaším partnerom na slovenskom realitnom trhu.

Nájsť kanceláriu
 • 599 kancelárií
 • 230 profesionálov
 • 1 863 klientov

Najnovšie články o kanceláriách

 • 15. 8. 2018

  2040: Pripravte sa na radikálne zmeny na trhu komerčných nehnuteľností

  Žijeme v dobe rýchlych zmien, ktoré sú ovplyvňované celou radou ekonomických, sociálnych a technologických noviniek. Odborníci po celom svete upozorňujú, že celkový ekonomický systém zmenil počas hospodárskej krízy svoju dovtedajšiu paradigmu a tieto zmeny sa viac či menej natrvalo udomácnili a stali sa normou. Tvrdí to realitno-poradenská spoločnosť CBRE, ktorá zrealizovala štúdiu a jej výsledky zverejnila v správe pod názvom: Portfólio 2040: Príprava na radikálne inú budúcnosť v oblasti komerčných nehnuteľností.

  Viac
 • 3. 7. 2018

  CBRE: Hong Kong zostáva aj naďalej najdrahším trhom s kanceláriami na svete

  Centrálna časť Hong Kongu je aj naďalej najdrahším trhom s kanceláriami na svete, tvrdí uznávaná realitno-poradenská spoločnosť CBRE. Ceny prenájmu kancelárií sa v tomto regióne pohybujú na úrovni 275 dolárov na meter štvorcový za mesiac. Druhý najdrahší je Londýn, tretí Peking.

  Viac
 • 20. 6. 2018

  CBRE: Návštevnosť nákupných centier je stabilná, tržby maloobchodníkov vlani rástli

  Realitno-poradenská spoločnosť CBRE, tak ako každoročne, aj tentokrát mapovala situáciu v slovenských nákupných centrách. Výsledkom je správa pod názvom Shopping Centre Index 2018, ktorá prináša súhrnné informácie z 13 regionálnych nákupných centier zo 6 krajských a 4 okresných miest, pričom bolo vyhodnotených viac ako 1000 maloobchodných zmlúv.

  Viac