Pomôžeme Vám

Náš profesionál Vás bude kontaktovať a ponúkne Vám priestory na mieru vyhovujúce Vašim potrebám.

Pomáha Vám

Nájdite vhodné kancelárie pre svoju firmu

S nami je prenájom kancelárií a nebytových priestorov veľmi jednoduchý. V ponuke máme viac ako 200 rôznych objektov na prenájom. Vyjednáme vždy najvýhodnejšie podmienky. Navrhneme koncept kancelárií. Sme Vaším partnerom na slovenskom realitnom trhu.

Nájsť kanceláriu
 • 578 kancelárií
 • 230 profesionálov
 • 1 863 klientov

Najnovšie články o kanceláriách

 • 14. 9. 2018

  Bývalý šéf Microsoftu Jan Mühlfeit súčasťou manažmentu CBRE na Slovensku

  Globálny stratég, kouč a bývalý šéf Microsoftu pre Európu Jan Mühlfeit sa stal súčasťou manažmentu globálneho lídra v realitnom poradenstve, spoločnosti CBRE na Slovensku. Pôsobiť bude na pozícii člena predstavenstva s hlasom poradným.

  Viac
 • 23. 8. 2018

  Zlaté časy nákupných centier na Slovensku trvajú

  Nákupné centrá na Slovensku zažívajú v tomto roku nebývalý rozmach. Ich návštevnosť síce mierne stagnuje, obraty však stále rastú. Kedy príde cesta dolu a koho najviac ohrozí?

  Viac
 • 15. 8. 2018

  2040: Pripravte sa na radikálne zmeny na trhu komerčných nehnuteľností

  Žijeme v dobe rýchlych zmien, ktoré sú ovplyvňované celou radou ekonomických, sociálnych a technologických noviniek. Odborníci po celom svete upozorňujú, že celkový ekonomický systém zmenil počas hospodárskej krízy svoju dovtedajšiu paradigmu a tieto zmeny sa viac či menej natrvalo udomácnili a stali sa normou. Tvrdí to realitno-poradenská spoločnosť CBRE, ktorá zrealizovala štúdiu a jej výsledky zverejnila v správe pod názvom: Portfólio 2040: Príprava na radikálne inú budúcnosť v oblasti komerčných nehnuteľností.

  Viac