Pomôžeme Vám

Náš profesionál Vás bude kontaktovať a ponúkne Vám priestory na mieru vyhovujúce Vašim potrebám.

Pomáha Vám

Nájdite vhodné kancelárie pre svoju firmu

S nami je prenájom kancelárií a nebytových priestorov veľmi jednoduchý. V ponuke máme viac ako 200 rôznych objektov na prenájom. Vyjednáme vždy najvýhodnejšie podmienky. Navrhneme koncept kancelárií. Sme Vaším partnerom na slovenskom realitnom trhu.

Nájsť kanceláriu
 • 601 kancelárií
 • 230 profesionálov
 • 1 863 klientov

Najnovšie články o kanceláriách

 • 21. 12. 2018

  Bývalá centrála Ľudovej banky má nového majiteľa

  Niekdajšia centrála Ľudovej banky, neskôr Sberbank v Bratislave, zmenila majiteľa. Novým vlastníkom nehnuteľnosti v Starom Meste sa stala spoločnosť Proxenta. Informuje o tom realitno-poradenská spoločnosť CBRE, ktorá zastupovala predávajúceho – Prima banku.

  Viac
 • 20. 12. 2018

  Portfólio retail parkov na Slovensku má nového majiteľa

  Správcovská spoločnosť Tatra Asset Management kupuje portfólio deviatich regionálnych retail parkov na Slovensku. Predávajúcim je spoločnosť KLM Real Estate, ktorú v tejto transakcii zastupovala realitno-poradenská spoločnosť CBRE. Súčasťou transakcie je aj predkupné právo na ďalšie retail parky, ktoré developer v súčasnosti pripravuje.

  Viac
 • 13. 12. 2018

  Požiadavky na maloobchodné priestory? Dominovať budú zdravie a krása

  Ako bude vyzerať trh maloobchodných nehnuteľností počas najbližších 5 rokov? Realitno-poradenská spoločnosť CBRE tvrdí, že dopyt po fyzických maloobchodných priestoroch bude stále veľmi vysoký. Medzi požiadavkami budú dominovať najmä prevádzky zamerané na zdravie a krásu.

  Viac