Nechajte nám na seba kontakt, čoskoro sa Vám ozveme s ponukou

alebo
Pomáha Vám

EINPARK Offices patria medzi 1% najudržateľnejších budov na svete a ako prvá budova na Slovensku získala certifikát udržateľnosti LEED Platinum. Súčasnou ambíciou Einparku, je získať certifikáciu LEED Zero Carbon, vďaka ktorej sa podarí udržať prevádzkové náklady budovy s minimálnou uhlíkovou stopou. Týmto certifikátom sa momentálne pýši iba 8% budov na svete.

Einpark sa nachádza na petržalskej strane Einsteinovej ulice, oproti Inchebe. Je to vynikajúca lokalita, odkiaľ nie je nikde príliš ďaleko. Priame napojenie na diaľnicu, pár minút pešo od centra mesta a cyklotrasa, ktorá vedie popri budove, kde nájdete aj MHD zástavku, dáva svojim nájomcom možnosť využiť rôzne druhy dopravy.

Budova disponuje najmodernejšími technológiami a vybavením. Kancelárske priestory Einparku sa radia k najvyšším štandardom.

Svojim nájomcom ponúka kancelárske priestory o celkovej výmere  16 000 m² a približne 1 800 m² obchodných priestorov na prízemí. V suteréne a vo vnútrobloku sa nachádzajú parkovacie miesta, 9 nabíjacích staníc a 2 rýchlo nabíjacie stanice v teréne. Pre cyklistov sme vybavili šatne, skrinky, sprchy a 75 bicyklových státí.

Veľkým benefitom Einparku je vybavená stropná terasa s upravenou zeleňou, krásnym výhľadom na dominanty Bratislavy a zázemím, kde si môžete usporiadať firemný event alebo si len vychutnať obedovú prestávku s kolegami. Okrem toho tu nájdete konferenčnú miestnosť s vlastnou terasou s výhľadom na hrad a s najmodernejším technickým vybavením.

Einsteinova 33, Bratislava V (Mapa) K dispozícii IHNEĎ
Lokalita Občianska vybavenosť, podzemné parkovisko Energetická náročnosť A
Minimálna veľkosť kancelárií / 500 m²
Odoslať PDF na e-mail

Kancelárie

Podlažie Veľkosť Dostupnosť Cena
2. poschodie 1394 m² IHNEĎ 15.90-16.50 EUR / m² / mesiac
3. poschodie 867 m² IHNEĎ 15.90-16.50 EUR / m² / mesiac
4. poschodie 713 m² IHNEĎ 15.90-16.50 EUR / m² / mesiac
6. poschodie 580 m² IHNEĎ 15.90-16.50 EUR / m² / mesiac

Ak ste nenašli požadovanú výmeru, neváhajte kontaktovať nášho konzultanta.

Potrebujete
viac informácií?

Potrebujete viac informácií o tejto budove?

Nechajte si poslať dodatočné informácie v PDF dokumente, ktorý si ľahko môžete vytlačiť.