Pomôžeme Vám

Náš profesionál Vás bude kontaktovať a ponúkne Vám priestory na mieru vyhovujúce Vašim potrebám.

Pomáha Vám

Novinky

Kategórie novinek

10.10.2017

Pracovné prostredie súčasnosti zvyšuje produktivitu, ale aj dobrý pocit zamestnancov

Správne vytvorené pracovné prostredie, ktoré rešpektuje potreby dnešných zamestnancov, dokáže firme pomôcť v mnohých oblastiach. Má vplyv na zvýšenie produktivity, lepšiu komunikáciu, efektivitu práce i kreativitu. Tvrdí to expert na pracovné prostredie v spoločnosti CBRE Slovensko architekt Peter MORAVČÍK.

Celý článok

7.8.2017

Stredná Európa je magnetom pre zriaďovanie centier podporných služieb pre zahraničné spoločnosti

Krajiny strednej a východnej Európy sa stali výhodnou lokalitou pre zriaďovanie Centier podporných služieb (Business Service Sector, ďalej aj BSS) pre mnohé zahraničné i nadnárodné spoločnosti. Firmy k nám láka dobre vzdelaná, jazykovo zdatná a pomerne lacná pracovná sila. Tvrdí to súhrnná správa spoločnosti CBRE.

Celý článok

28.7.2017

INVESTÍCIE DO KOMERČNÝCH NEHNUTEĽNOSTÍ V EURÓPE ZAŽÍVAJÚ BOOM. MEDZIROČNE NARÁSTLI AŽ O 25 PERCENT

Až 74 miliárd eur bolo investovaných do komerčných nehnuteľností v Európe v druhom kvartáli tohto roku. Predstavuje to značný skok, až 25 % oproti rovnakému obdobiu v minulom roku. 23,5 miliardy eur si na svoje konto pripísala Veľká Británia. Ukázali to výsledky prieskumu renomovanej svetovej realitno-poradenskej spoločnosti CBRE.

Celý článok

27.7.2017

ÚSPEŠNÍ UŽ PRACUJÚ INAK. AJ PRETO CBRE ORGANIZUJE SÚŤAŽ O NAJLEPŠIU KANCELÁRIU ROKA

250 pracovných dní alebo 2000 pracovných hodín. Priemerne toľko strávi pracujúci človek vo svojom zamestnaní počas jedného roka. Počas 40-tich rokov v zamestnaní tak v práci strávime viac ako celých deväť rokov. V kanceláriách, či v inom pracovnom prostredí trávime väčšinu svojho produktívneho života. Aj preto je kvalita pracovného prostredia čoraz dôležitejšia a najmä v poslednom období sa výraznejšie mení. Tak, aby priniesla rovnováhu medzi pracovnými povinnosťami, ich efektívnym zvládaním a súčasným životným štýlom.

Celý článok

20.7.2017

Ku koncu júna bolo v Bratislave vyše 1,67 mil. m2 kancelárskych plôch

Celková ponuka kancelárskych priestorov v Bratislave dosiahla v 2. štvrťroku 2017 viac ako 1,67 milióna štvorcových metrov (m2). Kancelárske priestory v štandarde A tvoria 58 % z tejto ponuky a kancelárie v štandarde B 42 %. Vyplýva to z najnovších údajov Bratislava Research Fora (BRF).

Celý článok

25.5.2017

Wellness na pracovisku? Ide o trend i nevyhnutnosť

Jednou z pomerne nových výziev pre zamestnávateľov je starostlivosť o zdravie zamestnancov. Hovorí sa, že sedenie je novým druhom fajčenia. Teda škodí zdraviu. A je to pravda. Dokazujú to aj rôzne prieskumy renomovaných spoločností. Globálny prieskum spoločnosti CBRE ukázal, že až pre 80 percent zamestnancov bude ponuka wellness programov na pracovisku rozhodujúca pri výbere nového zamestnávateľa, resp. pri zvažovaní či zostať pracovať u aktuálneho zamestnávateľa.

Celý článok

19.5.2017

SPOLOČNOSŤ HEITMAN PREDALA ADMINISTRATÍVNU BUDOVU CEOP V BRATISLAVE. ZASTUPOVALA JU CBRE

Kupcom administratívnej budovy CEOP, ktorú predával americký fond Heitman, sa stala slovenská spoločnosť Capital Markets o.c.p. Predávajúceho zastupovala realitno-poradenská spoločnosť CBRE Slovensko, ktorej sa podarilo nehnuteľnosť novému majiteľovi odpredať za viac ako 70 miliónov eur.

Celý článok

29.3.2017

NAJDRAHŠIE KANCELÁRIE MAJÚ V HONG KONGU, V BRATISLAVE SA PRÉMIOVÉ NÁJOMNÉ MEDZIROČNE NEZMENILO

Ceny prenájmov prémiových kancelárií rastú najrýchlejšie v Európe. Ukázal to prieskum realitno-poradenskej spoločnosti CBRE. Najdrahším kancelárskym trhom na svete je ale Hong Kong. Najväčší priemerný medziročný nárast cien prenájmu prémiových kancelárskych priestorov v globálnom meradle zaznamenalo mesto Belfast.

Celý článok

2.2.2017

Bratislavské sídlo Amazonu a ďalších firiem zmenilo majiteľa

Luxemburský vlastník predal administratívnu budovu Park One v centre Bratislavy. Za 35,6 milióna eur ju získal ČS realitný fond spravovaný investičnou spoločnosťou REICO Českej sporiteľne.

Celý článok