Nechajte nám na seba kontakt, čoskoro sa Vám ozveme s ponukou

alebo
Pomáha Vám

Novinky

Kategórie novinek

17. 1. 2022

Tohtoročný boj o najlepšie kancelárie na Slovensku sa začal! Súťaž OFFICA ROKA oficiálne spustila bezplatnú registráciu

Informujeme o spustení bezplatnej registrácie firiem do súťaže OFFICE ROKA, ktorá už každoročne hodnotí to najlepšie zo sveta kancelárií na Slovensku. Bezplatná registrácia potrvá až do konca februára a firmy môžu bojovať o titul v niekoľkých kategóriách či zabodovať ako Absolútny víťaz súťaže.

Celý článok

10. 12. 2021

Prieskum CBRE: Kancelárie sa menia, počet flexibilných priestorov stúpa

Informujeme o zaujímavých zisteniach zo svojich 2 najnovších prieskumov. Tie sú zamerané práve na segment kancelárskych nehnuteľností, ale aj flexibilných kancelárií v EMEA regióne, pričom prieskumy boli realizované medzi nájomcami aj prenajímateľmi budov. V tlačovej správe sa dozviete napríklad to, ako korona zmenila tento trh, aký je aktuálny dopyt firiem po kacneláriách, či stúpol práve ten po flexibilných kanceláriách, aká je aktuálna obsadenosť, aké sú trendy, ale aj mnoho ďalšieho.

Celý článok

7. 12. 2021

Kancelárie firiem na Slovensku si zaslúžia pozornosť! Aj tento rok sa môžu odprezentovať vďaka súťaži OFFICE ROKA

Informuje o odštartovaní už 6. ročníka obľúbenej súťaže OFFICE ROKA. Aj keď trh s flexibilnými priestormi sa na SR začal vyvíjať už v roku 2016, pandémia tento trend urýchlila, hybridná práca sa stala novým normálom. Kancelárie síce prejdú zmenami, no naďalej budú zohrávať kľúčovú úlohu.

Celý článok

16. 11. 2021

CBRE: Budúcnosť nehnuteľností je jasná, základom úspechu je agenda ESG

Informujeme o zaujímavých zisteniach zo svojich 2 najnovších reportov, ktoré sa týkajú globálnych výziev týkajúcich sa tzv. ESG agendy v rámci nehnuteľností. Tlačová správa poukazuje na to, čo všetko ESG agenda zahŕňa, kam smerujú budúce trendy, ale aj to, aký je aktuálny stav komerčných aj štátnych budov na Slovensku.

Celý článok

28. 10. 2021

Bratislava Research Forum zverejňuje svoje výsledky trhu kancelárskych priestorov za 3. štvrťrok 2021

V treťom štvrťroku 2021 dosiahla celková ponuka kancelárskych priestorov (office stock) v Bratislave viac ako 1,975 mil. m². 64 % z tejto ponuky naďalej tvoria kancelárske priestory v štandarde A a 36 % kancelárske priestory v štandarde B.

Celý článok

12. 10. 2021

Prieskum CBRE: Koronakríza zmenila spôsob našej práce. Každý deň do nej chodí len 26 % Slovákov

Informujeme o výsledkoch najnovšieho prieskumu „WORKING FROM HOME“, ktorého sa zúčastnili zamestnanci z rôznych odvetví v krajinách strednej, východnej a juhovýchodnej Európy, a to vrátane Slovenska. Tento prieskum spoločnosť realizovala aj minulý rok, pričom tentokrát získala aktuálne dáta o tom, ako sa zmenili preferencie zamestnancov a ich štýl práce po roku pandémie, ale aj to, aké sú ich očakávania do budúcna.

Celý článok

29. 9. 2021

CBRE: Ako zmení hybridná práca trh s komerčnými nehnuteľnosťami?

Prinášame najzásadnejšie zistenia z rozsiahleho sprievodcu s názvom „The Next Normal – How Hybrid Work Is Transforming Commercial Real Estate“. Vyplýva z neho, že hoci hybridná práca nie je žiadnou novinkou, stáva sa z nej nový normál. V tlačovej správe nájdete zaujímavé informácie o tom, aké zásadné zistenia sprievodca ukázal, aké výsledky ukazujú aktuálne prieskumy, ale aj to, ako budú vyzerať kancelárie budúcnosti.

Celý článok

31. 8. 2021

Prieskum CBRE: Flexibilná práca je stále obľúbenejšia, ale kancelárie budú naďalej zohrávať kľúčovú úlohu

CBRE informuje o výsledkoch svojho najnovšieho prieskumu “EMEA Occupier Survey”, do ktorého sa zapojili spoločností z rôznych krajín regiónu EMEA. Prieskum zisťoval, ako firmy pristupujú k návratu svojich zamestnancov do kancelárií, ako ich prístup zmenila koronakríza, ale aj to, či plánujú prejsť na flexibilnú prácu a meniť svoje pracovné priestory.

Celý článok

20. 7. 2021

Ceny OFFICE ROKA 2020 sú rozdané

Projekt OFFICE ROKA 2020 zavŕšil hľadanie tých najinšpiratívnejších pracovných priestorov roku 2020 neformálnym odovzdaním ocenení. Podujatie v príjemnej spoločenskej atmosfére sa konalo v priestoroch sídla organizátora súťaže CBRE Slovensko.

Celý článok

24. 6. 2021

Pripravuje sa najväčšia relokácia v dejinách Slovenska – IBM sa sťahuje!

Na Slovensku sa práve odohráva najväčšia relokácia v dejinách kancelárskych nehnuteľností. IBM sa sťahuje zo štyroch budov do úplne novej nehnuteľnosti, ktorou bude Nové Apollo. Budova bude dokončená v roku 2022, pričom samotná relokácia je plánovaná na prvý polrok 2023. Tento komplexný proces, v objeme viac ako 29 tisíc m², pomáha manažovať realitno-konzultačná spoločnosť CBRE Slovensko. Tá má dlhoročné skúsenosti v oblasti prenájmu kancelárskych nehnuteľností na čele s odborníkmi z oblasti architektúry, workplace stratégií a projektového manažmentu.

Celý článok

15. 6. 2021

CBRE: Slovenský coworkingový trh je v rovnováhe. Až 88 % priestorov poskytujú domáci prenajímatelia.

Report „CEE Flexible Office Market 2021“ odkrýva zaujímavosti o flexibilnej práci, ale aj rozdiely či podobnosti jednotlivých krajín a miest v rámci CEE regiónu. Report zahŕňa výsledky z 12 krajín tohto regiónu (vrátane Slovenska).

Celý článok

9. 6. 2021

Ako budú vyzerať kancelárie v roku 2030? Pripravte sa na 5G pracoviská a 5 generácií zamestnancov

Prvýkrát v histórii budú na pracovisku súčasne pôsobiť až štyri generácie ľudí. Navyše, vzostup umelej inteligencie prinesie aj piatu generáciu, konkrétne virtuálnu. Čo všetko môže táto generácia získať z potenciálu moderných 5G pracovísk? Ako harmonizovať a zosúladiť tak rôznorodé pracovné sily vybavené technológiami?

Celý článok

7. 6. 2021

Softec sa sťahuje do najzelenšej budovy v krajine

Spoločnosť Softec po viac ako desiatich rokoch mení sídlo spoločnosti – z Jarošovej sa sťahuje do priestorov v novovybudovanom Einparku. Dôvodom rozhodnutia je rozvoj firmy a zvýšenie kvality pracovného prostredia a tímovej komunikácie. Projekt Einpark Offices má najvyššiu medzinárodnú ekologickú certifikáciu LEED Platinum, čím sa radí k 1% projektov na svete z pohľadu udržateľnosti a ľudského zdravia. Jej pozíciu najzelenšej budovy navyše potvrdilo aj ocenenie, ktoré získala v marci od CIJ Awards (Leading Green Building Development of the Year 2020). Softecu budú v budove patriť necelé dve poschodia prepojené interným schodiskom, čím bude s rozlohou cez 2 500 m2 najväčším nájomcom v budove.

Celý článok

27. 5. 2021

Víťaz súťaže OFFICE ROKA 2020 rozširuje význam pojmu kancelária

Tridsať zapojených firiem, dvanásť finalistov a náročné rozhodovanie o víťazoch. Aj tak by sa dal zhrnúť 5. ročník súťaže OFFICE ROKA. Pandemický rok ukázal, že v náročných časoch je potrebné staviť na iný prístup, originalitu a efektívnu zmenu zažívaných modelov. Titul Absolútneho víťaza si zo súťaže, ktorú organizuje realitno-poradenská spoločnosť CBRE Slovensko, odnáša spoločnosť Mobil online. Ich kancelárie sú nápadité, funkčné a vznikli transformáciou bývalej Smaltovne v Lučenci.

Celý článok

13. 4. 2021

Poznáme finalistov OFFICE ROKA 2020

Veľký záujem o zapojenie sa do súťaže OFFICE ROKA je dôkazom toho, že spoločnostiam záleží na kvalite pracovného prostredia a reagujú aj na nové trendy. Z tridsiatky prihlásených vybrala odborná porota dvanásť finalistov, ktorí získali najvyšší počet bodov. V ďalšom kole budú porotcovia hodnotiť priestory detailne tak, aby získali celkový obraz pred výberom víťazov jednotlivých kategórií.

Celý článok

29. 3. 2021

Prieskum CBRE: Viac ako polovica európskych investorov plánuje tento rok navýšiť svoj kapitál do nehnuteľností

V najnovšej správe informujeme o výsledkoch prieskumu „Investor Intention 2021“ medzi investormi zameranými na realitný segment v EMEA aj CEE regióne. Výsledky poukazujú na výšku plánovaných transakcií investorov, nimi preferované krajiny, mestá či segmenty.

Celý článok

11. 3. 2021

O víťazovi súťaže OFFICE ROKA rozhodne medzinárodná porota

Súťaž Office roka každoročne ukazuje, že na Slovensku máme kancelárske priestory, ktoré odzrkadľujú najnovšie trendy a prinášajú inšpirácie, ako inovovať či meniť pracovné prostredie. Do 5. ročníka súťaže sa prihlásilo 30 firiem z celého Slovenska, čo znamená, že transformácia pracovného prostredia smerom k najnovším trendom neustále prebieha. Kancelárie finalistov bude hodnotiť medzinárodná porota, v ktorej tentokrát zasadne aj Holanďan Jeroen Dirckx, špičkový odborník na miestotvorbu a odborník na workplace stratégie, Filip Muška z Českej republiky.

Celý článok

18. 2. 2021

Bratislava Research Forum zverejňuje svoje výsledky trhu kancelárskych priestorov za 4. štvrťrok 2020

Celková ponuka kancelárskych priestorov (office stock) v Bratislave dosiahla v 4. kvartáli 2020 úroveň takmer 1,92 mil. m². Celkom 63 % z tejto ponuky naďalej tvoria kancelárske priestory v štandarde A, zvyšných 37 % kancelárske priestory v štandarde B.

Celý článok

16. 2. 2021

CBRE: Do nehnuteľností na Slovensku natieklo v minulom roku 516 miliónov eur investícií

Objem investícií do nehnuteľností na Slovensku dosiahol v roku 2020 úroveň 516 miliónov eur. Vyplýva to z analýzy Market Outlook globálnej realitno-poradenskej spoločnosti CBRE. Najobľúbenejšími investičnými segmentami boli industriálne a kancelárske nehnuteľnosti. Odborníci zo CBRE predikujú, že celkové objemy investícií za rok 2021 by sa mohli vyšplhať až na úroveň 700 miliónov eur. Aký dopad bude mať koronakríza na komerčné nehnuteľnosti?

Celý článok

11. 2. 2021

Zapojte sa do OFFICE ROKA a zabojujte o titul absolútneho víťaza

Sú vaše kancelárie inovatívne, zdravé alebo reprezentujú DNA firmy? Ešte stále máte šancu prihlásiť ich do súťaže OFFICE ROKA.

Celý článok

11. 1. 2021

Odštartované! 5. ročník súťaže OFFICE ROKA spustil registráciu

Prihláste sa aj vy do prestížnej súťaže OFFICE ROKA! Dokázali ste adaptovať vaše priestory na nový normál? Ukážte, že ste trendy, inovatívni a moderní. Pochváľte sa firemnou kultúrou, ktorá je nadčasová, inšpiruje a priťahuje talentovaných ľudí. Vyplňte krátky registračný formulár na stránke www.officeroka.sk a buďte medzi trendsettermi v oblasti transformácie pracovného prostredia.

Celý článok

25. 11. 2020

Prečo bude OFFICE ROKA 2020 v znamení transformácie pracovného prostredia?

Rok 2020 priniesol niekoľko nepredvídateľných situácií a odštartoval sled transformácií nielen pracovných procesov, ale aj samotných kancelárií. Adaptovali ste pracovné prostredie na novovznikajúce požiadavky a potreby? Zmenili ste hygienické štandardy? Pracujete v inšpiratívnom office? Pridajte sa k tým, ktorí určujú trendy pracovného prostredia a prihláste sa do súťaže OFFICE ROKA 2020!

Celý článok

17. 9. 2020

Poznáme výsledky Euromoney´s Real Estate Awards. CBRE Slovensko si odnieslo tri ocenenia

CBRE Slovensko si zo 16. ročníka prestížnej medzinárodnej súťaže Euromoney´s annual Real Estate Awards odnieslo 3 významné prvenstvá. Ako globálnej skupine sa tejto spoločnosti podarilo vybojovať celkom až neuveriteľných 55 ocenení vo viacerých hlavných kategóriách aj podkategóriách, ktoré sú zamerané na oceňovanie aktivít na trhu s nehnuteľnosťami.

Celý článok

3. 9. 2020

CBRE: Nízke úrokové sadzby podporujú predpoklad rýchleho zotavenia trhu s nehnuteľnosťami v EMEA regióne po koronakríze

Správa „REAL ESTATE MARKET MID-YEAR OUTLOOK 2020“ bližšie opisuje stav realitného trhu v rámci krajín Európy, Stredného východu a Afriky (EMEA) a to, ako ho ovplyvnila koronakríza. Nájdete v nej informácie o ekonomickej aktivite na realitnom trhu, úrokových sadzbách, objemoch investícií, ale aj dopyte a trendoch v rámci jednotlivých oblastí nehnuteľností.

Celý článok

17. 8. 2020

CBRE: Priemyselné a rezidenčné nehnuteľnosti sa začnú zotavovať rýchlejšie ako kancelárie, maloobchod či hotely

Oživenie trhu s komerčnými nehnuteľnosťami bude za celkovým obnovením ekonomiky zaostávať. Odborníci však očakávajú, že vo väčšine sektorov realitného trhu dôjde k zlepšeniu ešte tento rok a pokračovať bude aj v priebehu roku 2021. Informuje o tom svetová realitno-poradenská spoločnosť CBRE vo svojej polročnej správe s názvom „Global Real Estate Market Outlook 2020 Mid Year Review“, ktorá hodnotí globálny trh so všetkými typmi komerčných nehnuteľností.

Celý článok

30. 7. 2020

PRIESKUM CBRE: Budúcnosť kancelárskych nehnuteľností praje práci na diaľku, technológiám a životnému prostrediu

CBRE informuje o výsledkoch prieskumu „CEE Occupier Flash Survey 2020“ realizovaného medzi nájomcami kancelárskych budov v strednej a východnej Európe, vrátane Slovenska. Údaje informujú napríklad o dosahu koronakrízy na túto oblasť nehnuteľností, ale aj o plánovaných investíciách nájomcov, potrebách zamestnancov či o tom, ako bude vyzerať budúcnosť kancelárskych nehnuteľností.

Celý článok

22. 7. 2020

Objem investícií do nehnuteľností za prvý polrok tohto roka medziročne vzrástol až o 66 %

Celkový objem investícií do nehnuteľností na Slovensku sa v 1. polroku 2020 vyšplhal až do výšky 432 miliónov eur, pričom prerozdelený bol medzi 10 transakcií. Priemerný objem investícií do každej z týchto transakcií sa tak pohybuje na úrovni 43 miliónov eur, zatiaľ čo za rovnaké obdobie v roku 2019 to bolo v priemere 27 miliónov eur.

Celý článok

15. 6. 2020

Prieskum CBRE: Firmy v rámci EMEA regiónu chcú navýšiť svoje investície do technológií

Prieskum Occupier Flash Survey - zrealizovaný primárne v krajinách, ktoré boli šírením koronavírusu postihnuté najviac - informuje o plánovaných investíciách firiem, zavádzaní nových technológií, požiadavkách na kancelárske budovy a ich potrebách.

Celý článok

1. 6. 2020

Čaká nás revolúcia pracovného prostredia? Odpoveď na túto otázku sme hľadali s odborníkmi zo CBRE

Už dnes je zrejmé, že koronavírus bude mať veľký dopad na našu spoločnosť a ekonomiku. Práve v týchto dňoch sa zamestnanci postupne vracajú do práce a očakáva sa, že aj v tejto oblasti môžeme očakávať zmeny. S niektorými sa stretávame už dnes, iné môžeme registrovať až časom. Spolu s odborníkmi zo spoločnosti CBRE sme hľadali odpoveď na otázku, či budú zmeny v oblasti kancelárií natoľko výrazné, aby sme mohli očakávať doslova revolúciu.

Celý článok

22. 5. 2020

Väčšina spoločností chce postupovať pri návrate svojich zamestnancov do kancelárií opatrne

Skôr či neskôr sa zamestnanci začnú vracať z home officov späť do svojich kancelárií. Nielen oni, ale hlavne zamestnávatelia sa však musia na situáciu spojenú s návratom ľudí do pracovných priestorov poriadne pripraviť. Realitno-poradenská spoločnosť CBRE sa preto rozhodla zrealizovať medzi zamestnávateľmi z rôznych kútov sveta prieskum, ktorý zisťoval ich prístup k znovuotvoreniu pracovných priestorov.

Celý článok

20. 5. 2020

Prieskum CBRE: Ako vnímajú ľudia prácu z domu a ako ovplyvní táto skúsenosť budúci štýl práce?

Spoločnosť CBRE zrealizovala rozsiahly prieskum na vzorke viac ako 1 200 zamestnancov z krajín strednej, východnej a juhovýchodnej Európy vrátane Slovenska, s cieľom získať dáta o tom, ako ľudia pracujú počas karantény. Na základe zistených výsledkov CBRE predpovedá rad významných zmien, ktoré môžeme očakávať v oblasti práce a dizajnu kancelárií.

Celý článok

20. 3. 2020

Poznáme víťazov štvrtého ročníka súťaže Office roka 2019

Aj vy ste si mysleli, že kancelárske priestory na Slovensku sa nedokážu vyšplhať na úroveň svetovej kvality? Opak je pravdou! Kancelárie prihlásené do súťaže Office roka už tradične poukazujú na to, že inovatívne riešenia, vkusný dizajn, najhorúcejšie trendy či kreatívne myšlienky nie sú pre nich žiadnou neznámou. Ktorým firmám sa podarilo prebojovať až na stupienok víťazov?

Celý článok

9. 3. 2020

Bratislavský administratívny komplex Rosum má nového majiteľa.

Kancelárska budova Rosum, ktorá sa rozprestiera na rohu Bajkalskej a Ružinovskej ulice, má od minulého týždňa svojho nového majiteľa. Penta Real Estate predala túto nehnuteľnosť rakúskej spoločnosti ECE European City Estates za 60 miliónov eur.

Celý článok

6. 11. 2019

CBRE vytvorila prírodnú terasu na streche BBC 5

Pôvodne nevyužívaná strešná plocha administratívnej budovy Bratislava Business Center V. sa vďaka návrhu konzultantov z realitno-poradenskej spoločnosti CBRE premenila na pobytovú a relaxačnú plochu. Terasa tvorí aktívnu zelenú korunu budovy a mení svoju tvár podľa ročných období.

Celý článok

25. 10. 2019

CBRE: Kancelársky trh v centrálnej Európe dynamicky rastie

V tomto roku sa kancelárske priestory v centrálnej Európe rozšíria o takmer milión metrov štvorcových. Hoci je to oproti minulému roku mierny pokles, podľa realitno-poradenskej spoločnosti CBRE aj tento objem pomôže na kľúčových trhoch uspokojiť vysoký dopyt po nových kancelárskych plochách. V ďalších rokoch bude krivka dodaných plôch dynamicky rastúca a prekoná hranicu milióna metrov štvorcových ročne.

Celý článok

12. 9. 2019

Súťaž o titul Office roka 2019 sa začala

Máte inšpiratívne pracovné priestory a chcete sa nimi pochváliť? Prihláste ich do súťaže Office roka 2019, ktorú už štvrtý rok organizuje realitno-konzultačná spoločnosť CBRE. Registrácia firiem je už spustená na www.officeroka.sk a prebiehať bude až do 30. novembra 2019.

Celý článok

14. 6. 2019

CBRE: Zamestnanci sú už pre firmy dôležitejší ako znižovanie nákladov

Problematika ľudských zdrojov po prvýkrát predstihla zameranie sa firiem na znižovanie nákladov. Dobrý pocit zamestnancov, kvalitné a flexibilné kancelárie a ďalšie benefity sú dnes oveľa dôležitejšie ako predtým. Tvrdí to realitno-poradenská spoločnosť CBRE.

Celý článok

16. 5. 2019

BRF: Výsledky trhu kancelárskych priestorov za 1. kvartál 2019

V prvom kvartáli 2019 dosiahla celková ponuka kancelárskych priestorov (Office Stock) v Bratislave takmer 1,8 milióna m². 62% z tejto ponuky tvoria kancelárske priestory v štandarde A a 38% kancelárske priestory v štandarde B.

Celý článok

30. 4. 2019

Investície do komerčných nehnuteľností stále rastú, banky ich chcú financovať

Bankové inštitúcie na Slovensku i v celej strednej Európe ponúkajú naďalej investorom zaujímavé podmienky pre získanie investičných úverov do nehnuteľností. Apetít bánk financovať investície zostáva silný. Tvrdia to experti na úverové financovanie investičných projektov z realitno-poradenskej spoločnosti CBRE.

Celý článok

26. 2. 2019

Rok 2018 bol z pohľadu investícií v realitnom biznise rekordným. Slovensko to ešte len čaká

Investície do komerčných nehnuteľností v Európe dosiahli minulý rok rekordnú výšku 312 miliárd eur, čo je oproti roku 2017 nárast o 0,3 percenta. Darilo sa aj Slovensku, u nás sa však rekord očakáva práve v tomto roku. Tvrdí to realitno-poradenská spoločnosť CBRE.

Celý článok

22. 2. 2019

Absolútnym víťazom Office roka 2018 je Swiss RE, Ceny si odnášajú aj ČSOB a Forbes

Absolútnym víťazom aktuálneho ročníka súťaže o najinšpiratívnejšie pracovné prostredie na Slovensku - OFFICE ROKA - sa stala spoločnosť SWISS RE. Rozhodla o tom svojím hlasovaním päťčlenná odborná porota, zložená z renomovaných architektov a odborníkov na pracovné prostredie. Organizátorom súťaže je spoločnosť CBRE.

Celý článok

23. 1. 2019

Súťaž Office roka mieri do finále, poznáme nominácie na víťazov

Tretí ročník súťaže OFFICE ROKA, ktorú organizuje spoločnosť CBRE, sa priblížil k finále. Odborná porota vybrala zo všetkých účastníkov súťaže päť najlepších kancelárií v každej súťažnej kategórii.

Celý článok

21. 12. 2018

Bývalá centrála Ľudovej banky má nového majiteľa

Niekdajšia centrála Ľudovej banky, neskôr Sberbank v Bratislave, zmenila majiteľa. Novým vlastníkom nehnuteľnosti v Starom Meste sa stala spoločnosť Proxenta. Informuje o tom realitno-poradenská spoločnosť CBRE, ktorá zastupovala predávajúceho – Prima banku.

Celý článok

20. 12. 2018

Portfólio retail parkov na Slovensku má nového majiteľa

Správcovská spoločnosť Tatra Asset Management kupuje portfólio deviatich regionálnych retail parkov na Slovensku. Predávajúcim je spoločnosť KLM Real Estate, ktorú v tejto transakcii zastupovala realitno-poradenská spoločnosť CBRE. Súčasťou transakcie je aj predkupné právo na ďalšie retail parky, ktoré developer v súčasnosti pripravuje.

Celý článok

13. 12. 2018

Požiadavky na maloobchodné priestory? Dominovať budú zdravie a krása

Ako bude vyzerať trh maloobchodných nehnuteľností počas najbližších 5 rokov? Realitno-poradenská spoločnosť CBRE tvrdí, že dopyt po fyzických maloobchodných priestoroch bude stále veľmi vysoký. Medzi požiadavkami budú dominovať najmä prevádzky zamerané na zdravie a krásu.

Celý článok

13. 12. 2018

SÚŤAŽ OFFICE ROKA: HLASOVANIE VEREJNOSTI SPUSTENÉ

Ktorá kancelária je podľa vás najlepšia? Hlasujte! Hlasovanie verejnosti o najinšpiratívnejšiu kanceláriu je spustené. Svoj hlas môže finalistom odovzdať ktokoľvek, a to prostredníctvom oficiálnej internetovej stránky súťaže.

Celý článok

23. 11. 2018

Investície do nehnuteľností v Európe aj naďalej významne rástli. Neobišli ani Slovensko

Investície do európskeho trhu nehnuteľností dosiahli v treťom kvartáli tohto roku 69,2 miliárd eur. Od začiatku roka 2018 bolo do komerčných nehnuteľností na európskom trhu investovaných spolu 216 miliárd eur. Vyplýva to z posledných dát globálnej poradenskej spoločnosti v oblasti komerčných nehnuteľností, CBRE.

Celý článok

20. 11. 2018

CBRE predstavila službu, ktorá ponúka flexibilné riešenia pre kancelárske budovy

Globálna realitno-poradenská spoločnosť CBRE predstavila novú službu Hana, ktorá ponúka majiteľom kancelárskych budov možnosť flexibilného riešenia kancelárskych priestorov a ich následného prenájmu. Hana je riešením na mieru, podľa potrieb daného trhu a požiadaviek klientov tak, aby uspokojila očakávania vlastníkov biznis centier.

Celý článok

14. 9. 2018

Bývalý šéf Microsoftu Jan Mühlfeit súčasťou manažmentu CBRE na Slovensku

Globálny stratég, kouč a bývalý šéf Microsoftu pre Európu Jan Mühlfeit sa stal súčasťou manažmentu globálneho lídra v realitnom poradenstve, spoločnosti CBRE na Slovensku. Pôsobiť bude na pozícii člena predstavenstva s hlasom poradným.

Celý článok

23. 8. 2018

Zlaté časy nákupných centier na Slovensku trvajú

Nákupné centrá na Slovensku zažívajú v tomto roku nebývalý rozmach. Ich návštevnosť síce mierne stagnuje, obraty však stále rastú. Kedy príde cesta dolu a koho najviac ohrozí?

Celý článok