Nechajte nám na seba kontakt, čoskoro sa Vám ozveme s ponukou

alebo
Pomáha Vám

Novinky

Kategórie novinek

13. 3. 2023

Prieskum CBRE: Až 84 % firiem chce pracovať v energeticky úsporných budovách

CBRE informuje o výsledkoch najnovšieho prieskumu. Ten odhaľuje, ako firmy pri kúpe či prenájme nehnuteľnosti nazerajú na ESG agendu, ale aj to či dávajú prednosť nehnuteľnostiam so zelenou certifikáciou a ako pristupujú k energetickej kríze a klimatickým zmenám. Firmy sa v prieskume vyjadrili aj k tomu, ako pristupujú k spokojnosti a zdraviu svojich zamestnancov.

Celý článok

9. 3. 2023

Ako budovať firemnú kultúru vo svete hybridnej práce?

Pandémia a opakovaný lockdown prispel k tomu, že mnoho zamestnancov skončilo úplne mimo kancelárie, teda pracujú dištančne na plný úväzok. Firmy rýchlo pochopili, že takíto zamestnanci majú oveľa nižšiu lojalitu k firme a ak nastúpili počas pandémie málokedy sa úplne stotožnia s firemnou kultúrou. Ako vôbec budovať DNA firmy, keď sa zamestnanci vzájomne nikdy nestretli tvárou v tvár?

Celý článok

6. 3. 2023

Analýza CBRE: Slovensko minulý rok dominovalo v objeme investícií do nehnuteľností, prvenstvo si držíme aj v počte domácich investorov

CBRE informuje o objeme investícií do nehnuteľností na Slovensku za rok 2022 v rámci všetkých segmentov. Odhaľuje tiež, koľko transakcií na Slovensku prebehlo, akí investori u nás investovali, ktorým segmentom sa darilo najviac, ale aj to, ako je na tom Slovensko v porovnaní so susednými krajinami. V tlačovej správe tiež nájdete predikcie odborníkov na tento rok.

Celý článok

30. 1. 2023

Predbehne Innovatrics vo výstavbe kampusu Eset?

Kým Eset pretvorí bývalú polikliniku blízko bratislavskej Patrónky, Innovatrics už dostal stavebné povolenie na výstavbu svojho kampusu neďaleko Železničnej stanice Vinohrady. Ktorý inovátor postaví svoje sídlo ako prvý?

Celý článok

30. 1. 2023

Udržateľnosť začína energetickým manažmentom

Za posledné roky veľa spoločností pracovalo na znižovaní nákladov a znižovaní dopadov ich činnosti na životné prostredie. Výskumy ukazujú, že ak svet do roku 2050 nedosiahne nulové emisie, klimatické podmienky sa budú rapídne zhoršovať.

Celý článok

13. 1. 2023

Prieskum CBRE: Naše preferencie sa menia. Takto chceme v budúcnosti bývať, pracovať a nakupovať

Globálnej realitno-poradenská spoločnosť CBRE informuje o výsledkoch svojho nového prieskumu. Ten odhaľuje potreby a požiadavky ľudí na svoje bývanie, prácu, ale aj nakupovanie.

Celý článok

4. 11. 2022

Ako ovplyvní metaverzum budúcnosť práce?

CBRE Asia Pacific Advisory Consulting dlhodobo skúma vplyv metaverza na komerčné nehnuteľnosti. Virtuálny digitálny svet je prísľubom toho, že firmy a ľudia tu budú môcť pracovať, hrať sa, učiť sa, ale aj vytvárať, inovovať a interagovať. Ako sa to zmení fyzické pracovisko a spôsoby práce?

Celý článok

3. 11. 2022

Ako dosiahnuť dokonalý hybridný pracovný model?

Organizácie, ktorých zamestnanci pracujú prevažne v kanceláriách, sa snažia nájsť balans medzi prácou z domu a v ofise. Hľadajú optimálnu úroveň obsadenosti pracovísk a optimálny model hybridnej práce. Prečo však spoločnosti chcú po ľuďoch, aby sa vrátili do kancelárie?

Celý článok

21. 10. 2022

Na Slovensku máme v súkromnom vlastníctve až 91% bytov, v rámci EÚ sme v tomto rebríčku druhí, hneď za Rumunskom

CBRE informuje o najzaujímavejších zisteniach ich výročnej správy. Tá poukazuje napríklad na zistenia týkajúce sa objemu investícií do rezidenčného a nájomného sektora v CEE regióne aj na Slovensku, cenovej dostupnosti bytov v jednotlivých krajinách regiónu, výške nájmov, ale reflektuje aj pomer nájomného bývania a súkromného vlastníctva bytov v jednotlivých krajinách či poukazuje na legislatívne zázemie krajín. Hovorí tiež o tom, ako aktuálna kríza ovplyvnila tento sektor realitného trhu.

Celý článok

10. 10. 2022

6 princípov feng shui v kancelárii

Interiéroví dizajnéri tvrdia, že princípy feng shui sa často zhodujú so súčasnými poznatkami, ktoré sa uplatňujú pri tvorbe zdravých pracovných priestorov. Pritom dodržiavať tieto zásady nie je nijako dramatické. Vo vašich kanceláriách často stačí urobiť len drobné zmeny.

Celý článok

10. 10. 2022

Zelené budovy na Slovensku

Udržateľné alebo zelené budovy sa snažia minimalizovať vplyv na životné prostredie. Úplne prvou budovou s ekologickou certifikáciou na Slovensku síce bola v roku 2012 industriálna stavba, ale v rovnakom roku získala certifikát LEED Gold aj prvá administratívna budova. V súčasnosti má nejaký druh certifikácie viac ako 130 budov, pričom sú medzi nimi aj nákupné centrá a prevažujú kancelárske objekty.

Celý článok

19. 9. 2022

9 trendov, ktoré prináša flexi office

Realitno-poradenská spoločnosť CBRE v rozsiahlom prieskume identifikovala 9 zásadných trendov. Všetky súvisia s flexibilným kancelárskych priestorom a prenájmom. Kľúčová myšlienka znie: dnes sa požiadavky nájomcov menia takmer každý týždeň a prenajímatelia musia byť na to pripravení.

Celý článok

16. 8. 2022

Bratislava Research Forum zverejňuje svoje výsledky trhu kancelárskych priestorov za 2. štvrťrok 2022

Bratislava Research Forum informuje o výsledkoch trhu kancelárskych priestorov v Bratislave za 2. kvartál roku 2022. Celková ponuka kancelárskych priestorov v Bratislave predstavovala 1,96 mil. m². 16 % z tejto ponuky tvoria kancelárske priestory v štandarde A+, 37 % v A a 47 % v B štandarde. V tlačovej správe sa tiež dozviete, ako je na tom Bratislava so zelenými budovami, aké sú aktuálne transakcie na trhu, aktuálna neobsadenosť priestorov či to, ako je na tom výška nájomného.

Celý článok

11. 8. 2022

Značka Benzina sa vrátila na Slovensko a kupuje čerpačky Oliva

Značka Benzina vznikla už v roku 1958 vo vtedajšom Československu. Po roku 1989 prešla spoločnosť v rámci privatizácie do súkromných rúk a právo na používanie značky Benzina na slovenskom trhu dočasne stratila. V roku 2019 sa vrátila a nedávno ohlásila, že prevezme pod svoje krídla 39 čerpačiek Oliva.

Celý článok

13. 7. 2022

Veľký návrat do kancelárií? Až po ich redizajne.

Vo svetle aktuálnych poznatkov možno konštatovať, že sa dejú významné posuny v prideľovaní priestoru v kanceláriách konkrétnym zamestnancom. Spoločnosti prijímajú flexibilné a hybridné modely, ktoré zamestnancom poskytujú väčší výber a slobodu v tom, kde budú vykonávať svoju prácu.

Celý článok

22. 6. 2022

Prieskum CBRE: Pandémia mení kancelárie, až 72 % firiem plánuje prejsť na hybridnú prácu

V priebehu posledných dvoch rokov boli firmy pracujúce v kanceláriách nútené reagovať na veľké zmeny a rýchlo sa prispôsobiť práci na diaľku. Globálna realitno-poradenská spoločnosť CBRE zisťovala, ako sa firmy s touto výzvou popasovali a ako pracujú dnes. Odpovede našla vo svojom najnovšom prieskume „EMEA Office Occupier Sentiment Survey“.

Celý článok

16. 5. 2022

Konferencia OFFICE ROKA nielen o budúcnosti pracovného prostredia

CBRE informuje o veľmi zaujímavom programe a speakroch interaktívnej konferencie OFFICE ROKA. Tí na nej budú diskutovať o témach ako sú zmeny konceptov práce, moderné koncepty flexibilných kancelárií, najnovšie office trendy, efektívny manažment tímu v pracovnom prostredí, dôvody návratov do kancelárií, ale aj o pridanej hodnote tzv. ESG agendy. O týchto témach budú diskutovať odborníci zo spoločností Microsoft, Pixel Federation, Profesia, ESET, Immofinanz, stylers.cloud, AT&T, Tatra banka či CBRE.

Celý článok

9. 5. 2022

Čo je kľúčom úspešného hybridného modelu práce?

Hybridný pracovný model zohľadňuje fakt, že niektorí zamestnanci sú produktívni aj bez toho, aby boli prítomní v kancelárii. Stále však zohrávajú úlohu osobné interakcie. Pracovisko budúcnosti preto musí umožňovať zamestnancom bezpečne pracovať z rôznych priestorov a pripájať sa na schôdzky ako virtuálni účastníci.

Celý článok

12. 4. 2022

Predstavujeme finálovú jedenástku OFFICE ROKA

CBRE odhaľuje jedenástku finalistov 6. ročníka obľúbenej súťaže OFFICE ROKA, ktorú vybrala odborná porota. Spoločnosti, ktoré sa prebojovali až do finále, čakajú ešte osobné obhliadky poroty, pričom podľa organizátora súťaže sú finálové priestory z pohľadu funkcionalít, dizajnu aj architektúry nápadité, odzrkadľujú najnovšie trendy v oblasti pracovných priestorov, implementujú aktuálne požiadavky i potreby zamestnancov a vytvárajú tak funkčný priestor pre spoluprácu a komunikáciu.

Celý článok

11. 4. 2022

5 mýtov o koncepte Activity-Based-Working (ABW)

Zdieľanie pracovného miesta môže byť pre zamestnancov stresujúce. Váhanie, ale aj odpor voči takejto zmene často pramenia z osobného nepohodlia a nepochopenia výhod pracovného prostredia založeného na konkrétnych aktivitách (ABW). Experti z CBRE Workplace zostavili zoznam piatich najbežnejších mýtov o koncepte Activity-Based-Working (ABW).

Celý článok

11. 4. 2022

Ako dobre poznáte energetický certifikát BREEAM?

BREEAM najstarší a najpoužívanejší certifikačný systém. Vysoký dôraz je kladený na stavebný manažment, zariadenie a správu staveniska. BREEAM hodnotí aj parametre chodníkov, ciest, priechodov pre chodcov, cyklotrás a ďalších komunikačných a transportných trás v okolí budovy.

Celý článok

1. 4. 2022

Kto rozhodne o víťazovi OFFICE ROKA?

Informujeme o tom, kto rozhodne o víťazovi aktuálneho ročníka renomovanej súťaže OFFICE ROKA, ale aj o tom, čo ešte môžeme v súťaži očakávať. Informuje tiež o odštartovaní predaja lístkov na zaujímavú konferenciu, v rámci ktorej bude na viacero tém o pracovnom prostredí diskutovať množstvo odborníkov.

Celý článok

23. 3. 2022

Energetický certifikát LEED

Čo rozhoduje o výbere budovy pre budúce kancelárie? Stále častejšie je to agenda ESG (environmental, social and governance), pod ktorú v širšom ponímajú spadajú aj ekologické certifikácie typu LEED alebo BREEAM. Nutnosť chrániť životné prostredie ide ruka v ruke s ochranou a podporou duševnej pohody a fyzického zdravia ľudí. Najmä v novej ére, keď kancelárie musia súperiť s prácou na diaľku.

Celý článok

14. 3. 2022

4 dôvody, prečo investovať do komerčných nehnuteľností

Silnejúca ekonomická dynamika signalizuje, že v roku 2022 by mali investície do komerčných nehnuteľností na Slovensku rásť a dosiahnuť úroveň pred pandémiou. Prvýkrát v histórii prekonajú objem jednej miliardy eur.

Celý článok

24. 2. 2022

Slovenské firmy majú kancelárie svetového kalibru. Uspieť môžu, ak sa prihlásia do súťaže OFFICE ROKA

CBRE poukazuje na to, že na Slovensku máme kancelárie svetového kalibru. Informuje zároveň o poslednej šanci pre firmy na bezplatnú registráciu svojich kancelárií do 6. ročníka renomovanej súťaže Office Roka (registrácia je pre firmy otvorená do 28.2.). Do tejto súťaže sa doteraz prihlásilo viac ako 200 firiem, nominované priestory hodnotilo viac ako 30 porotcov s medzinárodným renomé a ocenené firmy dodnes patria medzi vyhľadávaných zamestnávateľov. Prihlásené firmy môžu bojovať nielen o titul Absolútneho víťaza, ale aj o prvenstvo v kategóriách Zdravá kancelária, Inovatívna kancelária a Kancelária ako DNA firmy.

Celý článok

18. 2. 2022

CBRE: Prvýkrát v histórii očakávame, že investičný trh komerčných nehnuteľností na Slovensku prekoná hranicu jednej miliardy eur

Informujeme o výsledkoch veľkej celoročnej analýzy Market Outlook. Tá je zameraná na celoročný prehľad a dopad koronakrízy na všetky segmenty nehnuteľností na Slovensku, ale aj v Európe za rok 2021. Zároveň, odborníci zo spoločnosti CBRE sa v rámci nej vyjadrujú aj k predikciám na tento rok.

Celý článok

3. 2. 2022

Kancelárie vstupujú do novej éry. Ako budú vyzerať?

V tlačovej správe CBRE nájdete množstvo zaujímavých informácií o novej ére kancelárií a aktuálnych trendoch. Podľa odborníkov budú hrať prím pojmy ako optimalizácia, digitalizácia, flexibilita, well-being či home office. Zhodujú sa však na tom, že stredobodom záujmu firiem bude stále človek – zamestnanec.

Celý článok

17. 1. 2022

Tohtoročný boj o najlepšie kancelárie na Slovensku sa začal! Súťaž OFFICA ROKA oficiálne spustila bezplatnú registráciu

Informujeme o spustení bezplatnej registrácie firiem do súťaže OFFICE ROKA, ktorá už každoročne hodnotí to najlepšie zo sveta kancelárií na Slovensku. Bezplatná registrácia potrvá až do konca februára a firmy môžu bojovať o titul v niekoľkých kategóriách či zabodovať ako Absolútny víťaz súťaže.

Celý článok

10. 12. 2021

Prieskum CBRE: Kancelárie sa menia, počet flexibilných priestorov stúpa

Informujeme o zaujímavých zisteniach zo svojich 2 najnovších prieskumov. Tie sú zamerané práve na segment kancelárskych nehnuteľností, ale aj flexibilných kancelárií v EMEA regióne, pričom prieskumy boli realizované medzi nájomcami aj prenajímateľmi budov. V tlačovej správe sa dozviete napríklad to, ako korona zmenila tento trh, aký je aktuálny dopyt firiem po kacneláriách, či stúpol práve ten po flexibilných kanceláriách, aká je aktuálna obsadenosť, aké sú trendy, ale aj mnoho ďalšieho.

Celý článok

7. 12. 2021

Kancelárie firiem na Slovensku si zaslúžia pozornosť! Aj tento rok sa môžu odprezentovať vďaka súťaži OFFICE ROKA

Informuje o odštartovaní už 6. ročníka obľúbenej súťaže OFFICE ROKA. Aj keď trh s flexibilnými priestormi sa na SR začal vyvíjať už v roku 2016, pandémia tento trend urýchlila, hybridná práca sa stala novým normálom. Kancelárie síce prejdú zmenami, no naďalej budú zohrávať kľúčovú úlohu.

Celý článok

16. 11. 2021

CBRE: Budúcnosť nehnuteľností je jasná, základom úspechu je agenda ESG

Informujeme o zaujímavých zisteniach zo svojich 2 najnovších reportov, ktoré sa týkajú globálnych výziev týkajúcich sa tzv. ESG agendy v rámci nehnuteľností. Tlačová správa poukazuje na to, čo všetko ESG agenda zahŕňa, kam smerujú budúce trendy, ale aj to, aký je aktuálny stav komerčných aj štátnych budov na Slovensku.

Celý článok

28. 10. 2021

Bratislava Research Forum zverejňuje svoje výsledky trhu kancelárskych priestorov za 3. štvrťrok 2021

V treťom štvrťroku 2021 dosiahla celková ponuka kancelárskych priestorov (office stock) v Bratislave viac ako 1,975 mil. m². 64 % z tejto ponuky naďalej tvoria kancelárske priestory v štandarde A a 36 % kancelárske priestory v štandarde B.

Celý článok

12. 10. 2021

Prieskum CBRE: Koronakríza zmenila spôsob našej práce. Každý deň do nej chodí len 26 % Slovákov

Informujeme o výsledkoch najnovšieho prieskumu „WORKING FROM HOME“, ktorého sa zúčastnili zamestnanci z rôznych odvetví v krajinách strednej, východnej a juhovýchodnej Európy, a to vrátane Slovenska. Tento prieskum spoločnosť realizovala aj minulý rok, pričom tentokrát získala aktuálne dáta o tom, ako sa zmenili preferencie zamestnancov a ich štýl práce po roku pandémie, ale aj to, aké sú ich očakávania do budúcna.

Celý článok

29. 9. 2021

CBRE: Ako zmení hybridná práca trh s komerčnými nehnuteľnosťami?

Prinášame najzásadnejšie zistenia z rozsiahleho sprievodcu s názvom „The Next Normal – How Hybrid Work Is Transforming Commercial Real Estate“. Vyplýva z neho, že hoci hybridná práca nie je žiadnou novinkou, stáva sa z nej nový normál. V tlačovej správe nájdete zaujímavé informácie o tom, aké zásadné zistenia sprievodca ukázal, aké výsledky ukazujú aktuálne prieskumy, ale aj to, ako budú vyzerať kancelárie budúcnosti.

Celý článok

31. 8. 2021

Prieskum CBRE: Flexibilná práca je stále obľúbenejšia, ale kancelárie budú naďalej zohrávať kľúčovú úlohu

CBRE informuje o výsledkoch svojho najnovšieho prieskumu “EMEA Occupier Survey”, do ktorého sa zapojili spoločností z rôznych krajín regiónu EMEA. Prieskum zisťoval, ako firmy pristupujú k návratu svojich zamestnancov do kancelárií, ako ich prístup zmenila koronakríza, ale aj to, či plánujú prejsť na flexibilnú prácu a meniť svoje pracovné priestory.

Celý článok

20. 7. 2021

Ceny OFFICE ROKA 2020 sú rozdané

Projekt OFFICE ROKA 2020 zavŕšil hľadanie tých najinšpiratívnejších pracovných priestorov roku 2020 neformálnym odovzdaním ocenení. Podujatie v príjemnej spoločenskej atmosfére sa konalo v priestoroch sídla organizátora súťaže CBRE Slovensko.

Celý článok

24. 6. 2021

Pripravuje sa najväčšia relokácia v dejinách Slovenska – IBM sa sťahuje!

Na Slovensku sa práve odohráva najväčšia relokácia v dejinách kancelárskych nehnuteľností. IBM sa sťahuje zo štyroch budov do úplne novej nehnuteľnosti, ktorou bude Nové Apollo. Budova bude dokončená v roku 2022, pričom samotná relokácia je plánovaná na prvý polrok 2023. Tento komplexný proces, v objeme viac ako 29 tisíc m², pomáha manažovať realitno-konzultačná spoločnosť CBRE Slovensko. Tá má dlhoročné skúsenosti v oblasti prenájmu kancelárskych nehnuteľností na čele s odborníkmi z oblasti architektúry, workplace stratégií a projektového manažmentu.

Celý článok

15. 6. 2021

CBRE: Slovenský coworkingový trh je v rovnováhe. Až 88 % priestorov poskytujú domáci prenajímatelia.

Report „CEE Flexible Office Market 2021“ odkrýva zaujímavosti o flexibilnej práci, ale aj rozdiely či podobnosti jednotlivých krajín a miest v rámci CEE regiónu. Report zahŕňa výsledky z 12 krajín tohto regiónu (vrátane Slovenska).

Celý článok

9. 6. 2021

Ako budú vyzerať kancelárie v roku 2030? Pripravte sa na 5G pracoviská a 5 generácií zamestnancov

Prvýkrát v histórii budú na pracovisku súčasne pôsobiť až štyri generácie ľudí. Navyše, vzostup umelej inteligencie prinesie aj piatu generáciu, konkrétne virtuálnu. Čo všetko môže táto generácia získať z potenciálu moderných 5G pracovísk? Ako harmonizovať a zosúladiť tak rôznorodé pracovné sily vybavené technológiami?

Celý článok

7. 6. 2021

Softec sa sťahuje do najzelenšej budovy v krajine

Spoločnosť Softec po viac ako desiatich rokoch mení sídlo spoločnosti – z Jarošovej sa sťahuje do priestorov v novovybudovanom Einparku. Dôvodom rozhodnutia je rozvoj firmy a zvýšenie kvality pracovného prostredia a tímovej komunikácie. Projekt Einpark Offices má najvyššiu medzinárodnú ekologickú certifikáciu LEED Platinum, čím sa radí k 1% projektov na svete z pohľadu udržateľnosti a ľudského zdravia. Jej pozíciu najzelenšej budovy navyše potvrdilo aj ocenenie, ktoré získala v marci od CIJ Awards (Leading Green Building Development of the Year 2020). Softecu budú v budove patriť necelé dve poschodia prepojené interným schodiskom, čím bude s rozlohou cez 2 500 m2 najväčším nájomcom v budove.

Celý článok

27. 5. 2021

Víťaz súťaže OFFICE ROKA 2020 rozširuje význam pojmu kancelária

Tridsať zapojených firiem, dvanásť finalistov a náročné rozhodovanie o víťazoch. Aj tak by sa dal zhrnúť 5. ročník súťaže OFFICE ROKA. Pandemický rok ukázal, že v náročných časoch je potrebné staviť na iný prístup, originalitu a efektívnu zmenu zažívaných modelov. Titul Absolútneho víťaza si zo súťaže, ktorú organizuje realitno-poradenská spoločnosť CBRE Slovensko, odnáša spoločnosť Mobil online. Ich kancelárie sú nápadité, funkčné a vznikli transformáciou bývalej Smaltovne v Lučenci.

Celý článok

13. 4. 2021

Poznáme finalistov OFFICE ROKA 2020

Veľký záujem o zapojenie sa do súťaže OFFICE ROKA je dôkazom toho, že spoločnostiam záleží na kvalite pracovného prostredia a reagujú aj na nové trendy. Z tridsiatky prihlásených vybrala odborná porota dvanásť finalistov, ktorí získali najvyšší počet bodov. V ďalšom kole budú porotcovia hodnotiť priestory detailne tak, aby získali celkový obraz pred výberom víťazov jednotlivých kategórií.

Celý článok

29. 3. 2021

Prieskum CBRE: Viac ako polovica európskych investorov plánuje tento rok navýšiť svoj kapitál do nehnuteľností

V najnovšej správe informujeme o výsledkoch prieskumu „Investor Intention 2021“ medzi investormi zameranými na realitný segment v EMEA aj CEE regióne. Výsledky poukazujú na výšku plánovaných transakcií investorov, nimi preferované krajiny, mestá či segmenty.

Celý článok

11. 3. 2021

O víťazovi súťaže OFFICE ROKA rozhodne medzinárodná porota

Súťaž Office roka každoročne ukazuje, že na Slovensku máme kancelárske priestory, ktoré odzrkadľujú najnovšie trendy a prinášajú inšpirácie, ako inovovať či meniť pracovné prostredie. Do 5. ročníka súťaže sa prihlásilo 30 firiem z celého Slovenska, čo znamená, že transformácia pracovného prostredia smerom k najnovším trendom neustále prebieha. Kancelárie finalistov bude hodnotiť medzinárodná porota, v ktorej tentokrát zasadne aj Holanďan Jeroen Dirckx, špičkový odborník na miestotvorbu a odborník na workplace stratégie, Filip Muška z Českej republiky.

Celý článok

18. 2. 2021

Bratislava Research Forum zverejňuje svoje výsledky trhu kancelárskych priestorov za 4. štvrťrok 2020

Celková ponuka kancelárskych priestorov (office stock) v Bratislave dosiahla v 4. kvartáli 2020 úroveň takmer 1,92 mil. m². Celkom 63 % z tejto ponuky naďalej tvoria kancelárske priestory v štandarde A, zvyšných 37 % kancelárske priestory v štandarde B.

Celý článok

16. 2. 2021

CBRE: Do nehnuteľností na Slovensku natieklo v minulom roku 516 miliónov eur investícií

Objem investícií do nehnuteľností na Slovensku dosiahol v roku 2020 úroveň 516 miliónov eur. Vyplýva to z analýzy Market Outlook globálnej realitno-poradenskej spoločnosti CBRE. Najobľúbenejšími investičnými segmentami boli industriálne a kancelárske nehnuteľnosti. Odborníci zo CBRE predikujú, že celkové objemy investícií za rok 2021 by sa mohli vyšplhať až na úroveň 700 miliónov eur. Aký dopad bude mať koronakríza na komerčné nehnuteľnosti?

Celý článok

11. 2. 2021

Zapojte sa do OFFICE ROKA a zabojujte o titul absolútneho víťaza

Sú vaše kancelárie inovatívne, zdravé alebo reprezentujú DNA firmy? Ešte stále máte šancu prihlásiť ich do súťaže OFFICE ROKA.

Celý článok

11. 1. 2021

Odštartované! 5. ročník súťaže OFFICE ROKA spustil registráciu

Prihláste sa aj vy do prestížnej súťaže OFFICE ROKA! Dokázali ste adaptovať vaše priestory na nový normál? Ukážte, že ste trendy, inovatívni a moderní. Pochváľte sa firemnou kultúrou, ktorá je nadčasová, inšpiruje a priťahuje talentovaných ľudí. Vyplňte krátky registračný formulár na stránke www.officeroka.sk a buďte medzi trendsettermi v oblasti transformácie pracovného prostredia.

Celý článok

25. 11. 2020

Prečo bude OFFICE ROKA 2020 v znamení transformácie pracovného prostredia?

Rok 2020 priniesol niekoľko nepredvídateľných situácií a odštartoval sled transformácií nielen pracovných procesov, ale aj samotných kancelárií. Adaptovali ste pracovné prostredie na novovznikajúce požiadavky a potreby? Zmenili ste hygienické štandardy? Pracujete v inšpiratívnom office? Pridajte sa k tým, ktorí určujú trendy pracovného prostredia a prihláste sa do súťaže OFFICE ROKA 2020!

Celý článok

17. 9. 2020

Poznáme výsledky Euromoney´s Real Estate Awards. CBRE Slovensko si odnieslo tri ocenenia

CBRE Slovensko si zo 16. ročníka prestížnej medzinárodnej súťaže Euromoney´s annual Real Estate Awards odnieslo 3 významné prvenstvá. Ako globálnej skupine sa tejto spoločnosti podarilo vybojovať celkom až neuveriteľných 55 ocenení vo viacerých hlavných kategóriách aj podkategóriách, ktoré sú zamerané na oceňovanie aktivít na trhu s nehnuteľnosťami.

Celý článok