Nechajte nám na seba kontakt, čoskoro sa Vám ozveme s ponukou

alebo
Pomáha Vám

Pomáhame nájomcom, investorom aj developerom

Pre nájomcov

Sídlo spoločnosti je odrazom Vášho úspechu, ale aj jeho strojcom. Lokalita, funkčnosť a úprava interiéru ovplyvňujú nielen dobré meno Vašej spoločnosti, ale aj produktivitu zamestnancov, mieru internej spolupráce, angažovanosť pracovníkov a ich spokojnosť. V CBRE Vám poradíme, aká koncepcia kancelárií je pre Vás najvhodnejšia a pomôžeme Vám nájsť a vyjednať prenájom na mieru Vašim potrebám. Počas celej doby stojí na Vašej strane intergovaný tím spoľahlivých a nezávislých špecialistov.

Pre investorov

Naším cieľom je maximalizácia návratnosti Vašej investície do nehnuteľnosti. Spoľahlivo vám poradíme v každej etape jej životného cyklu, či už ide o jednotlivé budovy alebo veľké kancelárske komplexy. V CBRE poskytujeme riešenia na kľúč, ktoré Vám ušetria čas a náklady vo všetkých etapách investície. Vždy poskytujeme nestranné poradenstvo a sústreďujeme sa na technické, obchodné a finančné aspekty. Vďaka perfektnej znalosti trhu a bezkonkurenčnej ponuke realitných služieb máme ideálnu pozíciu pre maximalizáciu hodnoty Vašich investícií.

Pre developerov

Pokroky v technológiách a nové nastupujúce generácie zamestnancov menia spôsob, akým pracujeme. Rastúci význam udržateľného rozvoja, úspory energií a vyššie nároky na pohodlie zamestnancov ovplyvňujú požiadavky nájomcov. V CBRE dokážeme tieto zmeny reflektovať a svedčia o tom aj naše výsledky, ktoré sú najlepšie na slovenskom trhu s kancelárskymi priestormi. Náš prístup založený na konzultačných službách, technických a obchodných znalostiach spolu so zameraním na potreby klienta nám umožňujú maximalizovať pridanú hodnotu k našim projektom.