Nechajte nám na seba kontakt, čoskoro sa Vám ozveme s ponukou

alebo
Pomáha Vám

Naše skúsenosti na Vašej strane

Oliver Galata

Senior Director | Head of Advisory & Transaction - Office +421 903 610 692

V CBRE pracujem na oddelení prenájmu kancelárií už viac ako 15 rokov a som zodpovedný za riadenie celého oddelenia s viac ako desiatimi zamestnancami.

Marek Ferko

Director | Tenant representation +421 911 610 692

Na slovenskom realitnom trhu sa pohybujem už viac ako 14 rokov a za túto dobu som pomohol nájsť kancelárie mnohým spoločnostiam. Špecializujem sa na CBRE globálnych klientov a zastupovanie nájomcov pri hľadaní kancelárskych priestorov.

Radovan Mihálek

Director | Landlord representation +421 915 842 118

Lukáš Janík

Junior Real Estate Consultant | Advisory & Transaction - Office +421 915 807 795

Do CBRE som prišiel po takmer trojročnom pôsobení v bankovom prostredí so špecializáciou pre korporátnu klientelu (SME & Large). Svoje doterajšie skúsenosti sa snažím využívať v oblasti prenájmu kancelárií, aby som uspokojil aj tie najnáročnejšie požiadavky našich klientov. Oblasť Real estate ma zaujíma nielen z profesného, ale aj osobného života.

Ágnes Ráczová

Real Estate Consultant | Advisory & Transaction - Office +421 908 049 341

Nastúpila som do CBRE pred viac ako tromi rokmi na pozíciu Real Estate Consultant a od tej doby sa špecializujem na konzultačné služby pri prenájme kancelárskych priestorov pre korporátnych ako aj lokálnych klientov, a na mieru šitých riešení pri obnovovaní nájomných zmlúv, podnájmoch ako aj pri odstupovaní nájmu a hľadaní nových priestorov.

Miroslav Cimerman

Real Estate Consultant | Advisory & Transaction - Office +421 905 594 034

V oblasti komerčných nehnuteľností sa pohybujem už 3 roky, kedy som nastúpil do spoločnosti CBRE. Dlhodobé skúsenosti z oblasti obchodu či logistiky mi dávajú možnosť poskytnúť firmám na Slovensku to správne poradenstvo pre nájdenie vhodných priestorov a to z finančného, technického ako aj prevádzkového hľadiska.

Sára Šimonová

Associate Consultant | Advisory & Transaction Services +421 910 950 011

Do CBRE som nastúpila ešte počas štúdia na vysokej škole na pozíciu Associate Consultant a mojou úlohou je poskytovať klientom konzultačné služby v oblasti prenájmu kancelárskych priestorov. Pre mojich klientov kancelárske priestory nielen vyhľadávam, ale radím im aj pri rokovaní o podmienkach nového nájmu a pri obnovovaní nájmu v ich súčasných prietoroch.

Halina Kamasová

Administration Support | Advisory & Transaction - Office +421 918 633 124

Do CBRE som prišla prednedávnom po mojej skúsenosti s administratívnou prácou v bankovom sektore. Mám dobrý zmysel pre detail, organizačný talent a som neustála podpora tímu, nie len v každodenných požiadavkach, ale napríklad aj pri organizovaní a riešení interných a externých udalostí. Taktiež Vám rada pomôžem s Vašimi požiadavkami na menšie kancelárie a s nájdením najlepšej a najvhodnejšej možnosti pre Vás.