Nechajte nám na seba kontakt, čoskoro sa Vám ozveme s ponukou

alebo
Pomáha Vám

Naše skúsenosti na Vašej strane

Oliver Galata

Senior Director | Head of Advisory & Transaction - Office +421 903 610 692

V CBRE pracujem na oddelení prenájmu kancelárií už viac ako 12 rokov a som zodpovedný za riadenie celého oddelenia s viac ako desiatimi zamestnancami.

Marek Ferko

Associate Director | Advisory & Transaction - Office +421 911 610 692

Na slovenskom realitnom trhu sa pohybujem už viac ako 10 rokov a za túto dobu som pomohol nájsť kancelárie mnohým spoločnostiam. Špecializujem sa na CBRE globálnych klientov a zastupovanie nájomcov pri hľadaní kancelárskych priestorov.

Zuzana Lapčaková

Senior Real Estate Consultant | Advisory & Transaction - Office +421 911 670 702

Pôsobím v CBRE od roku 2008 a momentálne zastávam pozíciu Senior Real Estate Consultant. Od začiatku sa venujem prenájmom kancelárskych priestorov a pomohla som nájsť kancelárie mnohým spoločnostiam. Špecializujem sa aj na zastupovanie prenajímateľov a exkluzívne mandáty CBRE.

Michal Kolesár

Real Estate Consultant | Advisory & Transaction - Office +421 905 678 425

Počas môjho pôsobenia v CBRE som pomohol nájsť kancelárske priestory viac ako 30 klientom. Špecializujem sa na poradenstvo v oblasti kancelárskych priestorov pre medzinárodné a veľké lokálne spoločnosti, a subjekty z verejného a štátneho sektora. Vďaka viac ako 16 ročným skúsenostiam z finančného sektora a oblasti komerčných nehnuteľností dokážem pri svojej práci dokonale skĺbiť finančný a komerčný charakter každej transakcie.

Ágnes Ráczová

Real Estate Consultant | Advisory & Transaction - Office +421 908 049 341

Nastúpila som do CBRE pred dvomi rokmi na pozíciu Real Estate Consultant a od tej doby sa špecializujem na konzultačné služby pri prenájme kancelárskych priestorov pre korporátnych ako aj lokálnych klientov, a na mieru šitých riešení pri obnovovaní nájomných zmlúv, podnájmoch ako aj pri odstupovaní nájmu a hľadaní nových priestorov.

Miroslav Cimerman

Real Estate Consultant | Advisory & Transaction - Office +421 905 594 034

V oblasti komerčných nehnuteľností sa pohybujem už 2 roky, kedy som nastúpil do spoločnosti CBRE. Dlhodobé skúsenosti z oblasti obchodu či logistiky mi dávajú možnosť poskytnúť firmám na Slovensku to správne poradenstvo pre nájdenie vhodných priestorov a to z finančného, technického ako aj prevádzkového hľadiska.

Lukáš Janík

Junior Real Estate Consultant | Advisory & Transaction - Office +421 915 807 795

Do CBRE som prišiel po takmer trojročnom pôsobení v bankovom prostredí so špecializáciou pre korporátnu klientelu (SME & Large). Svoje doterajšie skúsenosti sa snažím využívať v oblasti prenájmu kancelárií, aby som uspokojil aj tie najnáročnejšie požiadavky našich klientov. Oblasť Real estate ma zaujíma nielen z profesného, ale aj osobného života.

Halina Kamasová

Administration Support | Advisory & Transaction - Office +421 918 633 124

Do CBRE som prišla prednedávnom po mojej skúsenosti s administratívnou prácou v bankovom sektore. Mám dobrý zmysel pre detail, organizačný talent a som neustála podpora tímu, nie len v každodenných požiadavkach, ale napríklad aj pri organizovaní a riešení interných a externých udalostí. Taktiež Vám rada pomôžem s Vašimi požiadavkami na menšie kancelárie a s nájdením najlepšej a najvhodnejšej možnosti pre Vás.

Matúš Chovan

Consultant | Advisory & Transaction - Office +421 911 773 500

Do CBRE som prišiel po 12 ročnom pôsobení v oblasti financií a bankovníctva. Mojim cieľom je poskytovať našim klientom službu kvalitného a objektívneho poradenstva v oblasti prenájmu kancelárskych priestorov pre medzinárodné a tiež lokálne spoločnosti.