Pomôžeme Vám

Náš profesionál Vás bude kontaktovať a ponúkne Vám priestory na mieru vyhovujúce Vašim potrebám.

Pomáha Vám

Naše skúsenosti na Vašej strane

Oliver Galata

Senior Director | Head of Advisory & Transaction - Office +421 903 610 692

V CBRE pracujem na oddelení prenájmu kancelárií už viac ako 12 rokov a som zodpovedný za riadenie celého oddelenia s viac ako desiatimi zamestnancami.

Marek Ferko

Associate Director | Advisory & Transaction - Office +421 911 610 692

Na slovenskom realitnom trhu sa pohybujem už viac ako 10 rokov a za túto dobu som pomohol nájsť kancelárie mnohým spoločnostiam. Špecializujem sa na CBRE globálnych klientov a zastupovanie nájomcov pri hľadaní kancelárskych priestorov.

Zuzana Lapčaková

Senior Real Estate Consultant | Advisory & Transaction - Office +421 911 670 702

Pôsobím v CBRE od roku 2008 a momentálne zastávam pozíciu Senior Real Estate Consultant. Od začiatku sa venujem prenájmom kancelárskych priestorov a pomohla som nájsť kancelárie mnohým spoločnostiam. Špecializujem sa aj na zastupovanie prenajímateľov a exkluzívne mandáty CBRE.

Michal Kolesár

Real Estate Consultant | Advisory & Transaction - Office +421 905 678 425

Počas môjho pôsobenia v CBRE som pomohol nájsť kancelárske priestory viac ako 30 klientom. Špecializujem sa na poradenstvo v oblasti kancelárskych priestorov pre medzinárodné a veľké lokálne spoločnosti, a subjekty z verejného a štátneho sektora. Vďaka viac ako 16 ročným skúsenostiam z finančného sektora a oblasti komerčných nehnuteľností dokážem pri svojej práci dokonale skĺbiť finančný a komerčný charakter každej transakcie.

Michal Rudinský

Real Estate Consultant | Advisory & Transaction - Office +421 901 784 478

Michal sa pridal do CBRE tímu v roku 2013 a momentálne zastáva pozíciu Real Estate Consultant. Michal pracuje v time Office Agency, kde sa špecializuje na Office Consultancy a Advisory a taktiež na korporátnych klientov. Od svojho nástupu prešiel viacerými pozíciami na Office oddelení, kde získal vedomosti vďaka ktorým dnes benefitujú jeho klienti. Michal lokálne pracuje ako account manažér pre vybraných korporátnych klientov a zároveň pomáha najväčším nadnárodným ale aj lokálnym klientom v komplexných real estate projektoch.

Ágnes Ráczová

Real Estate Consultant | Advisory & Transaction - Office +421 908 049 341

Nastúpila som do CBRE pred dvomi rokmi na pozíciu Real Estate Consultant a od tej doby sa špecializujem na konzultačné služby pri prenájme kancelárskych priestorov pre korporátnych ako aj lokálnych klientov, a na mieru šitých riešení pri obnovovaní nájomných zmlúv, podnájmoch ako aj pri odstupovaní nájmu a hľadaní nových priestorov.

Miroslav Cimerman

Real Estate Consultant | Advisory & Transaction - Office +421 905 594 034

V oblasti komerčných nehnuteľností sa pohybujem už 2 roky, kedy som nastúpil do spoločnosti CBRE. Dlhodobé skúsenosti z oblasti obchodu či logistiky mi dávajú možnosť poskytnúť firmám na Slovensku to správne poradenstvo pre nájdenie vhodných priestorov a to z finančného, technického ako aj prevádzkového hľadiska.

Lukáš Janík

Junior Real Estate Consultant | Advisory & Transaction - Office +421 915 807 795

Do CBRE som prišiel po takmer trojročnom pôsobení v bankovom prostredí so špecializáciou pre korporátnu klientelu (SME & Large). Svoje doterajšie skúsenosti sa snažím využívať v oblasti prenájmu kancelárií, aby som uspokojil aj tie najnáročnejšie požiadavky našich klientov. Oblasť Real estate ma zaujíma nielen z profesného, ale aj osobného života.

Zlatica Solčániová

Administration Support | Advisory & Transaction - Office +421 914 256 990

V CBRE pôsobím od roku 2016 na oddelení Prenájmu kancelárií. Svojim kolegom zabezpečujem komplexnú administratívnu podporu, a keďže som už v minulosti pôsobila v nadnárodnej korporácii, môžem využiť všetky svoje získané skúsenosti a vedomosti.