Nechajte nám na seba kontakt, čoskoro sa Vám ozveme s ponukou

alebo
Pomáha Vám

ROSUM svojou lokalitou a vzhľadom poteší aj najnáročnejších klientov. Voľné kancelárske priestory Vás potešia plne zariadeným kvalitným nábytkom, vrátane kuchynky a toaliet, ktoré sú IHNEĎ k dispozícii.  Cieľom priestorov bolo postaviť zákaznícky orientovaný priestor, zameraný na komfort a potreby nájomníkov. Ku komfortu prislúcha hlavne šetrné chladenie chladiacimi trámami a svietidlá s rozptýleným svetlom, ktoré redukujú únavu a poškodenie očí. Budova sa pýši LEED Gold certifikáciou - nízkou spotrebou energii. 


Projekt ROSUM je moderná administratívna budova vynikajúca vďaka svojmu štandardu a najnovším trendom. Samotnú stavbu budovy tvoria dve veže prepojené parkovacím domom v podstave. Budova má k dispozícii  20 857 m2 kancelárskych plôch. Dopĺňajú ju maloobchody a kaviarne o rozlohe 1 228 m2, 470 parkovacích miest a stojany na bicykle. Nový administratívny komplex je súčasťou priemyselnej krajinárskej štvrti Ružinov. Voľba lokality vyniká dobrým dopravným napojením a rýchlej dostupnosti do centra mesta aj mimo neho. V bezprostrednom okolí sa nachádzajú hotely, čerpacie stanice, supermarkety, reštaurácie a nemocnica s poliklinikou. Lokalita ponúka neobmedzené množstvo dostupných voľnočasových a športových aktivít na Štrkoveckom jazere zahŕňajúcich amfiteáter, kurty, ihrisko pre plážový volejbal a v zimných mesiacoch klzisko.


Bajkalská 19B, Bratislava II (Mapa) K dispozícii IHNEĎ
Zariadené kvalitným nábytkom Šetrné chladenie chladiacimi trámami, svietidlá s rozptýleným svetlom Energetická náročnosť A
Minimálna veľkosť kancelárií / 339 m²
Odoslať PDF na e-mail

Kancelárie

Názov budovy Podlažie Veľkosť Dostupnosť Cena
ROSUM 8. poschodie 1358 m² IHNEĎ 9.50-11.50 EUR / m² / mesiac
ROSUM 7. poschodie 702 m² IHNEĎ 9.50-11.50 EUR / m² / mesiac

Ak ste nenašli požadovanú výmeru, neváhajte kontaktovať nášho konzultanta.

Potrebujete
viac informácií?

Potrebujete viac informácií o tejto budove?

Nechajte si poslať dodatočné informácie v PDF dokumente, ktorý si ľahko môžete vytlačiť.