Nechajte nám na seba kontakt, čoskoro sa Vám ozveme s ponukou

alebo
Pomáha Vám

Westend biznis zóna vyrástla na strategickom mieste neďaleko centra mesta a diaľničných obchvatov, ktoré smerujú na Viedeň, Prahu, Brno a Budapešť. Odštartovala tak dynamický rozvoj celej mestskej štvrte Bratislavy na rozhraní Starého Mesta, Kramárov a Lamača.

Westend ponúka moderné kancelárske a obchodné priestory s dostatkom parkovacích miest a výbornou dopravnou dostupnosťou. Samozrejmosťou sú služby, ktoré robia z Westendu komfortné pracovné prostredie. Výhodou je bezprostredná blízkosť oddychovej zóny Železná studienka s množstvom príležitostí na relax a šport.

Dominantou Westendu je 17-poschodový Westend Square. Komplex dopĺňajú nižšie kancelárske objekty ako Westend Plazza a Westend Court.

Westend Gate je najnovším projektom v tejto lokalite. Vďaka kancelárskym priestorom štandardu A je jedinečnou príležitosťou pre spoločnosti, ktoré zvažujú svoje pôsobenie v ľahko dostupnej a vyhľadávanej biznis zóne.

Architektúra objektu Westend Gate odzrkadľuje najnovšie trendy moderných kancelárskych priestorov. V dvoch samostatných budovách A a B je k dispozícii takmer 32 500 m2 administratívnych priestorov. Budova A má rozlohu bezmála 5 900 m2 a budova B ďalších 28 000 m2. Budova B tak ponúka jednu z najväčších podlahových výmer jedného poschodia na trhu kancelárskych priestorov.

Westend Gate je synonymom komfortného pracovného prostredia. Vybavenie administratívnych priestorov spĺňa medzinárodné normy, ktoré zahŕňajú požiadavky na ekologickosť a energetickú efektívnosť budovy.

Biznis zóna Westend splnila požiadavky viacerých miestnych i nadnárodných firiem ako Siemens, Generali, Boiron, SkyToll, TASR, Cord Blood a mnohých ďalších, ktoré tu majú svoje sídla.

Lamačská cesta 8, Bratislava IV (Mapa) K dispozícii IHNEĎ
Kantína v budove Dobrá dostupnosť Energetická náročnosť A
Minimálna veľkosť kancelárií / 500 m²
Odoslať PDF na e-mail

Kancelárie

Podlažie Veľkosť Dostupnosť Cena
4. poschodie 3100 m² za 9 mesiacov 11.50-12.50 EUR / m² / mesiac
8. poschodie 800 m² IHNEĎ 11.50-12.50 EUR / m² / mesiac

Ak ste nenašli požadovanú výmeru, neváhajte kontaktovať nášho konzultanta.

Potrebujete
viac informácií?

Potrebujete viac informácií o tejto budove?

Nechajte si poslať dodatočné informácie v PDF dokumente, ktorý si ľahko môžete vytlačiť.