Nechajte nám na seba kontakt, čoskoro sa Vám ozveme s ponukou

alebo
Pomáha Vám

Priestory sú v stave shell&core (6-8 mesiacov potrebných na fit-out).

Zuckermandel prináša unikátne kancelárske priestory. Ich architektúra čerpá z prieniku bratislavského architektonického dedičstva pretaveného do moderného mestského konceptu. Ponúka tak originálny, nezameniteľný vzhľad firemných priestorov.

Zuckermandel Boutique offices poskytujú vzácnu príležitosť usídliť sa v nádhernej lokalite s najlepšou úrovňou trvalej udržateľnosti a dizajnom, ktorý prevyšuje očakávania. Filozofia konceptu - Boutique prináša snahu o vytvorenie mimoriadneho miesta pre prácu, ktoré má všetky predpoklady stať sa nielen efektívnym, ale aj obľúbeným a inšpiratívnym miestom pre vytváranie hodnôt.

Dôležité úlohy pri napĺňaní tohto zámeru zohrávajú benefity ako prvotriedna vybavenosť, prostredie plné pozitívnych podnetov, bezproblémová dopravná situácia, možnosti prestížneho ubytovania a gastronómie, ľahko dostupný priestor pre relax, ale aj blízkosť finančných inštitúcií. Jednoducho ide o to, mať všetko poruke a byť v centre diania.

Administratívna budova so strešnými terasami orientovanými smerom k hradnému bralu ponúka výrazné architektonické stvárnenie objektu a dotvára tak ikonický charakter administratívnej časti. Poskytuje prenajímateľné kancelárske a obchodné priestory s dostatočným počtom parkovacích miest.

Žižkova 22/B, Bratislava I (Mapa) K dispozícii IHNEĎ
Exkluzívna lokalita Moderný dizajn Energetická náročnosť B
Minimálna veľkosť kancelárií / 149 m²
Odoslať PDF na e-mail

Kancelárie

Názov budovy Podlažie Veľkosť Dostupnosť Cena
CX 1. poschodie 530 m² IHNEĎ 14.90 EUR / m² / mesiac
CX 6. poschodie 162 m² IHNEĎ 14.90 EUR / m² / mesiac

Ak ste nenašli požadovanú výmeru, neváhajte kontaktovať nášho konzultanta.

Potrebujete
viac informácií?

Potrebujete viac informácií o tejto budove?

Nechajte si poslať dodatočné informácie v PDF dokumente, ktorý si ľahko môžete vytlačiť.