Nechajte nám na seba kontakt, čoskoro sa Vám ozveme s ponukou

Pomáha Vám
 • 170 obchodných priestorov
 • 230 profesionálov
 • 1 863 klientov

Zaujímavé obchodné priestory

Najnovšie články o obchodných priestoroch

 • 24. 3. 2021

  CBRE: Oživenie hotelov bude poháňané hlavne domácim dopytom

  Príjmy hotelov v Európe sa podľa odborníkov neobnovia na predpandemickú úroveň skôr ako v roku 2024. Vyplýva to z najnovšieho prieskumu globálnej realitno-poradenskej spoločnosti CBRE. Zistenia poukazujú aj na to, že oživenie hotelového trhu bude spočiatku poháňané hlavne tuzemským dopytom.

  Viacej
 • 15. 10. 2020

  Shopping Centre Index 2020: Ako sa minulý rok darilo nákupným centrám na Slovensku a ako ich ovplyvnila koronakríza?

  Informujeme o výsledkoch 6. ročníka prieskumu „SHOPPING CENTRE INDEX 2020“. Jeho cieľom je každoročne analyzovať nielen výšku priemerného nájomného a tržieb, ale aj veľkosť nákupného košíka a návštevnosť regionálnych nákupných centier na Slovensku. Údaje pritom poukazujú na to, aká bola situácia v nákupných centrách minulý rok a ako sme na tom boli v porovnaní s Českom. Navyše, bližšie analyzuje aj tohtoročnú situáciu v nákupných centrách, ktorá je od marca značne ovplyvnená koronakrízou.

  Viacej
 • 29. 9. 2020

  Prieskum spoločnosti CBRE ukázal, ako pandémia ovplyvnila maloobchodníkov v nákupných centrách

  Cieľom nášho najnovšieho prieskumu bolo zistiť, ako pandémia koronavírusu ovplyvnila maloobchodníkov v nákupných centrách na Slovensku, aký má dopad na zmenu ich stratégií a aké sú ich najväčšie výzvy. Údaje informujú napríklad aj o podiele on-line predaja, formách poskytovaných úľav od prenajímateľov či plánoch maloobchodníkov s prípadnými budúcimi investíciami.

  Viacej