Nechajte nám na seba kontakt, čoskoro sa Vám ozveme s ponukou

Pomáha Vám

Novinky

Kategórie novinek

27. 7. 2021

Objem investícií do nehnuteľností na Slovensku sa v 2. kvartáli 2021 vyšplhal na vysoké číslo, hlavným ťahúňom bol predaj Auparku

CBRE informuje o aktuálnom stave investícií do realitného trhu v celej Európe (EMEA región) a na Slovensku. Aký je aktuálny stav investícií v rámci všetkých druhov nehnuteľností? Prinášame aj porovnanie v rámci jednotlivých krajín.

Celý článok

24. 3. 2021

CBRE: Oživenie hotelov bude poháňané hlavne domácim dopytom

Príjmy hotelov v Európe sa podľa odborníkov neobnovia na predpandemickú úroveň skôr ako v roku 2024. Vyplýva to z najnovšieho prieskumu globálnej realitno-poradenskej spoločnosti CBRE. Zistenia poukazujú aj na to, že oživenie hotelového trhu bude spočiatku poháňané hlavne tuzemským dopytom.

Celý článok

15. 10. 2020

Shopping Centre Index 2020: Ako sa minulý rok darilo nákupným centrám na Slovensku a ako ich ovplyvnila koronakríza?

Informujeme o výsledkoch 6. ročníka prieskumu „SHOPPING CENTRE INDEX 2020“. Jeho cieľom je každoročne analyzovať nielen výšku priemerného nájomného a tržieb, ale aj veľkosť nákupného košíka a návštevnosť regionálnych nákupných centier na Slovensku. Údaje pritom poukazujú na to, aká bola situácia v nákupných centrách minulý rok a ako sme na tom boli v porovnaní s Českom. Navyše, bližšie analyzuje aj tohtoročnú situáciu v nákupných centrách, ktorá je od marca značne ovplyvnená koronakrízou.

Celý článok

29. 9. 2020

Prieskum spoločnosti CBRE ukázal, ako pandémia ovplyvnila maloobchodníkov v nákupných centrách

Cieľom nášho najnovšieho prieskumu bolo zistiť, ako pandémia koronavírusu ovplyvnila maloobchodníkov v nákupných centrách na Slovensku, aký má dopad na zmenu ich stratégií a aké sú ich najväčšie výzvy. Údaje informujú napríklad aj o podiele on-line predaja, formách poskytovaných úľav od prenajímateľov či plánoch maloobchodníkov s prípadnými budúcimi investíciami.

Celý článok

9. 5. 2019

Ako sa bude v nasledujúcich rokoch dariť maloobchodu? Rásť by mal najmä dopyt po službách v oblasti zdravia

Stredná Európa zaznamená v nasledujúcich štyroch rokoch dvojciferný rast čistého príjmu. Tento fakt sa následne premietne do dvojciferného nárastu predaja v maloobchode. Tvrdí to realitno-poradenská spoločnosť CBRE, ktorá pripravila predpoveď vývoja pre maloobchodné nehnuteľnosti v krajinách strednej Európy.

Celý článok