Nechajte nám na seba kontakt, čoskoro sa Vám ozveme s ponukou

alebo
Pomáha Vám

Naše skúsenosti na Vašej strane

Michal Cerulík

Head of Advisory & Transaction - Industrial +421 903 611 730

V oblasti komernčých nehnuteľností pracujem od roku 2015. Za toto obdobie som mal možnosť pochopiť všetky strany transakčného procesu od nájomcu, cez konzultanta, developera, až po finálneho investora. Práve vďaka takémuto komplexnému pohľadu som pripravený svojim klientom poskytovať vysoko kvalitné služby, so zachovaním princípu "win-win".

Andrej Jančovic

Senior Consultant | Advisory & Transaction - Industrial +421 918 058 494

Už viac ako 5 rokov poskytujem komplexne poradenstvo v oblasti komerčných nehnuteľností, e-commercu, projektového manažmentu a logistiky na medzinárodnej úrovni. Mám hlboké znalosti miestneho trhu v kombinácii s globálnym know-how CBRE, ktorým disponujem aby som ich pretavil vo váš prospech. Pomáham medzinárodným aj lokálnym spoločnostiam založiť, rozšíriť alebo premiestniť operatívu v rámci priemyselných a logistických aktivít na Slovensku. Verím, že vďaka mojím skúsenostiam a pro-klientskému mysleniu vám pomôžem dosiahnuť stanovený cieľ a najlepšie výsledky. Špecializujem sa na Nitriansky, Trnavský, Trenčiansky, Žilinský kraj a najväčší logisticky hub v Senci.

Tomáš Katkó

Consultant | Advisory & Transaction - Industrial +421 918 495 501

V oblasti komerčných nehnuteľností pôsobím od roku 2018. Na začiatku môjho pôsobenia v CBRE som pracoval na oddelení investičných nehnuteľností, kde som participoval nie len na projektoch predaja skladových a administratívnych budov ale aj rezidenčných projektov, čo mi rozšírilo rozhľad na realitnom trhu. Následne som sa rozhodol venovať industriálnemu trhu, kde zastrešujem Bratislavu a jej širšie okolie a vidím potenciál najmä v rozvoji mestskej logistiky.

Daniel Rzavsky

Associate Consultant | Advisory & Transaction - Industrial +421 907 883 394

Komerčné nehnuteľnosti sú pre mňa prioritou už niekoľko rokov. Vďaka vždy aktuálnym vedomostiam ohľadom situácie na trhu viem klientovi poradiť a pomôcť nájsť vhodnú nehnuteľnosť pre budúcu operatívu. Počas celého procesu dohliadam na bezproblémový priebeh od nájdenia vhodného skladu/pozemku, cez negociáciu zmlúv s prenajímateľom/predávajúcim až po nasťahovanie. V CBRE sa venujem najmä bratislavskému kraju, no participujem aj na projektoch v iných regiónoch Slovenska

Dušan Skuban

Consultant | Advisory & Transaction - Industrial +421 918 814 906

Od roku 2017 sa venujem službám v oblasti komerčných nehnuteľností. Svoje skúsenosti zo Spojených štátov amerických a Austrálie využívam a aplikujem na domácom trhu. Profesionálnym prístupom sa snažím dosiahnuť cieľ, ktorým je spokojnosť klienta.

Dominika Popovičová

Sales Assistant | Industrial & Logistics +421 918 651 770

S komerčnými nehnuteľnosťami pracujem len krátko, no vďaka mojím nadobudnutým skúsenostiam z rôznych ekonomických oblastí a prácou s klientami sa snažím nájsť tú správnu cestu pre každého tak, aby bola dosiahnutá spokojnosť a kvalitné služby aj v oblasti komerčných nehnuteľností.