Nechajte nám na seba kontakt, čoskoro sa Vám ozveme s ponukou

alebo
Pomáha Vám

Naše skúsenosti na Vašej strane

Martin Varačka

Client Solutions Director CEE +421 911 852 589

Mám za sebou viac ako 16 rokov praxe a mnohé úspešné projekty. Poskytujem profesionálne poradenstvo a vysoko kvalitný manažment projektov. Záleží mi na dobrých a dlhodobých pracovných vzťahoch. Počas svojej doterajšej kariéry som dohodol množstvo transakcií s celkovou rozlohou viac ako 900 tisíc m2 priemyselných, kancelárskych či obchodných priestorov. Okrem toho sa mi podarilo predať takmer 3 milióny m2 pozemkov.

Michal Cerulík

Head of Advisory & Transaction - Industrial +421 903 611 730

V oblasti komernčých nehnuteľností pracujem od roku 2015. Za toto obdobie som mal možnosť pochopiť všetky strany transakčného procesu od nájomcu, cez konzultanta, developera, až po finálneho investora. Práve vďaka takémuto komplexnému pohľadu som pripravený svojim klientom poskytovaťvysoko kvalitné služby, so zachovaním princípu "win-win".

Martin Šafárik

Associate Director | Advisory & Transaction - Industrial +421 911 561 651

V oblasti realít sa pohybujem viac ako 16 rokov. Moje bohaté skúsenosti ma predurčujú k tomu, že úspešne spolupracujem s vlastníkmi, developermi a klientami na prenájme, predlžovaní pôvodných zmlúv, či predaji skladových priestorov. V rámci tímu priemyselných nehnuteľností som zodpovedný za technickú stránku projektov.

Andrej Jančovic

Senior Consultant | Advisory & Transaction - Industrial +421 918 058 494

Už viac ako 5 rokov poskytujem poradenstvo v oblasti komerčných nehnuteľností, nákupu, projektového manažmentu a logistiky na medzinárodnej úrovni. Verím, že vďaka mojím skúsenostiam, proklientskému mysleniu a získanému know-how vám pomôžem dosiahnuť stanovený cieľ. Špecializujem sa na Senec, Nitriansky, Trnavský a Žilinský kraj.

Tomáš Katkó

Consultant | Advisory & Transaction - Industrial +421 918 495 501

V oblasti komerčných nehnuteľností pôsobím od roku 2018. Na začiatku môjho pôsobenia v CBRE som pracoval na oddelení investičných nehnuteľností, kde som participoval nie len na projektoch predaja skladových a administratívnych budov ale aj rezidenčných projektov, čo mi poskytlo široký rozhľad na realitnom trhu. Následne som sa rozhodol venovať industriálnemu trhu, kde vidím potenciál najmä v rozvoji mestskej logistiky. Dnes Vám pomôžem nájsť vhodný skladový alebo výrobný priestor v Bratislave a v jej blízkom okolí.

Dušan Skuban

Consultant | Advisory & Transaction - Industrial +421 918 814 906

Od roku 2017 sa venujem službám v oblasti komerčných nehnuteľností. Svoje skúsenosti zo Spojených štátov amerických a Austrálie využívam a aplikujem na domácom trhu. Profesionálnym prístupom sa snažím dosiahnuť cieľ, ktorým je spokojnosť klienta.