Nechajte nám na seba kontakt, čoskoro sa Vám ozveme s ponukou

alebo
Pomáha Vám

Naše skúsenosti na Vašej strane

Martin Varačka

Client Solutions Director CEE +421 911 852 589

Mám za sebou viac ako 12 rokov praxe a mnohé úspešné projekty. Poskytujem profesionálne poradenstvo a vysoko kvalitný manažment projektov. Záleží mi na dobrých a dlhodobých pracovných vzťahoch. Počas svojej doterajšej kariéry som dohodol množstvo transakcií s celkovou rozlohou viac ako 450 tisíc m2 priemyselných, kancelárskych či obchodných priestorov. Okrem toho sa mi podarilo predať takmer 900 tisíc m2 pozemkov.

Michal Cerulík

Head of Advisory & Transaction - Industrial +421 903 611 730

V oblasti komernčých nehnuteľností pracujem od roku 2015. Za toto obdobie som mal možnosť pochopiť všetky strany transakčného procesu od nájomcu, cez konzultanta, developera, až po finálneho investora. Práve vďaka takémuto komplexnému pohľadu som pripravený svojim klientom poskytovaťvysoko kvalitné služby, so zachovaním princípu "win-win".

Martin Šafárik

Associate Director | Advisory & Transaction - Industrial +421 911 561 651

V oblasti realít sa pohybujem viac ako 12 rokov. Moje bohaté skúsenosti ma predurčujú k tomu, že úspešne spolupracujem s vlastníkmi, developermi a klientami na prenájme, predlžovaní pôvodných zmlúv, či predaji skladových priestorov. V rámci tímu priemyselných nehnuteľností som zodpovedný za technickú stránku projektov.

Margaréta Nociarová

Associate Consultant | Advisory & Transaction - Industrial +421 905 335 287

V oblasti komerčných nehnuteľností sa pohybujem od roku 2016. V rámci prvých rokov pôsobenia v CBRE som ako marketing specialist získala široký rozhľad v rôznych sférach real estate. Podieľala som sa na projektoch so zameraním ako na industriálne parky tak aj administratívne priestory, čo mi dopomohlo k oboznámeniu sa s trhom a súčasnými trendami v real estate. Aktuálne pôsobím na oddelení Industrial Agency ako Junior Consultant. Verím, že môj marketingový background, drive a orientácia na klienta bude prínosom pre Vaše realitné riešenia.

Andrej Jančovic

Consultant | Advisory & Transaction - Industrial +421 918 058 494

Už viac ako 5 rokov poskytujem poradenstvo v oblasti komerčných nehnuteľností, nákupu, projektového manažmentu a logistiky na medzinárodnej úrovni. Verím, že vďaka mojím skúsenostiam, proklientskému mysleniu a získanému know-how vám pomôžem dosiahnuť stanovený cieľ. Špecializujem sa na Senec, Nitriansky, Trnavský a Žilinský kraj.

Andrea Némethová

Associate Consultant | Advisory & Transaction - Industrial +421 918 681 001

Mám za sebou 20 rokov skúseností na industriálnom trhu. Počas tohto obdobia som sa viac ako 15 rokov starala o každodennú agendu developerskej spoločnosti a zároveň, ako realitný agent, riešila predaj jej vlastných rezidenčných projektov. Taktiež som v zastúpení jedného z najväčších svetových industriálnych developerov na slovenskom trhu úspešne koordinovala viac ako 30 klientov v existujúcich parkoch. Verím, že moje dlhoročné skúsenosti budú prínosom aj pre budúcich spokojných zákazníkov.