Prehľad na mieru

Náš profesionál Vás bude kontaktovať a ponúkne Vám priestory na mieru vyhovujúce Vašim potrebám.

Pomáha Vám

Naše skúsenosti na Vašej strane

Martin Varačka

Associate Director | Head of Advisory & Transaction - Industrial +421 911 852 589

Mám za sebou viac ako 12 rokov praxe a mnohé úspešné projekty. Poskytujem profesionálne poradenstvo a vysoko kvalitný manažment projektov. Záleží mi na dobrých a dlhodobých pracovných vzťahoch. Počas svojej doterajšej kariéry som dohodol množstvo transakcií s celkovou rozlohou viac ako 450 tisíc m2 priemyselných, kancelárskych či obchodných priestorov. Okrem toho sa mi podarilo predať takmer 900 tisíc m2 pozemkov.

Martin Šafárik

Senior Consultant | Advisory & Transaction - Industrial +421 911 561 651

V oblasti realít sa pohybujem viac ako 12 rokov. Moje bohaté skúsenosti ma predurčujú k tomu, že úspešne spolupracujem s vlastníkmi, developermi a klientami na prenájme, predlžovaní pôvodných zmlúv, či predaji skladových priestorov. V rámci tímu priemyselných nehnuteľností som zodpovedný za technickú stránku projektov.

Patrik Janščo

Consultant | Advisory & Transaction - Industrial +421 903 922 857

V CBRE pôsobím od roku 2013, mojou špecializáciou sú klienti v rámci Bratislavy. Počas môjho pôsobenia v tejto oblasti som pomohol nájsť priestory viac ako 40 spokojným klientom. Verím, že moje skúsenosti a ľudský prístup pomôžu aj ďalším spoločnostiam na Slovensku.

Renáta Parobková

Asistentka | Advisory & Transaction - Industrial +421 918 058 523

Do CBRE som nastúpila v júli 2017 na pozíciu asistentky industriálneho oddelenia. Mojimi najdôležitejšími úlohami sú príprava podkladov pre agentov, prieskum trhu a nových možností ako aj pravidelná aktualizácia informácií.

Margaréta Nociarová

Junior Consultant | Advisory & Transaction - Industrial +421 905 335 287

V oblasti komerčných nehnuteľností sa pohybujem od roku 2016. V rámci prvých rokov pôsobenia v CBRE som ako marketing specialist získala široký rozhľad v rôznych sférach real estate. Podieľala som sa na projektoch so zameraním ako na industriálne parky tak aj administratívne priestory, čo mi dopomohlo k oboznámeniu sa s trhom a súčasnými trendami v real estate. Aktuálne pôsobím na oddelení Industrial Agency ako Junior Consultant. Verím, že môj marketingový background, drive a orientácia na klienta bude prínosom pre Vaše realitné riešenia.

Michal Cerulík

Consultant | Advisory & Transaction - Industrial +421 903 611 730

V oblasti komernčých nehnuteľností pracujem od roku 2015. Za toto obdobie som mal možnosť pochopiť všetky strany transakčného procesu od nájomcu, cez konzultanta, developera, až po finálneho investora. Práve vďaka takémuto komplexnému pohľadu som pripravený svojim klientom poskytovaťvysoko kvalitné služby, so zachovaním princípu "win-win". Špecializujem sa najmä na Trnavský a Nitriansky kraj.