Prehľad na mieru

Náš profesionál Vás bude kontaktovať a ponúkne Vám priestory na mieru vyhovujúce Vašim potrebám.

Pomáha Vám

Naše skúsenosti na Vašej strane

Martin Varačka

Associate Director | Head of Advisory & Transaction - Industrial +421 911 852 589

Mám za sebou viac ako 12 rokov praxe a mnohé úspešné projekty. Poskytujem profesionálne poradenstvo a vysoko kvalitný manažment projektov. Záleží mi na dobrých a dlhodobých pracovných vzťahoch. Počas svojej doterajšej kariéry som dohodol množstvo transakcií s celkovou rozlohou viac ako 450 tisíc m2 priemyselných, kancelárskych či obchodných priestorov. Okrem toho sa mi podarilo predať takmer 900 tisíc m2 pozemkov.

Martin Šafárik

Senior Consultant | Advisory & Transaction - Industrial +421 911 561 651

V oblasti realít sa pohybujem viac ako 12 rokov. Moje bohaté skúsenosti ma predurčujú k tomu, že úspešne spolupracujem s vlastníkmi, developermi a klientami na prenájme, predlžovaní pôvodných zmlúv, či predaji skladových priestorov. V rámci tímu priemyselných nehnuteľností som zodpovedný za technickú stránku projektov.

Patrik Janščo

Consultant | Advisory & Transaction - Industrial +421 903 922 857

V CBRE pôsobím od roku 2013, mojou špecializáciou sú klienti v rámci Bratislavy. Počas môjho pôsobenia v tejto oblasti som pomohol nájsť priestory viac ako 40 spokojným klientom. Verím, že moje skúsenosti a ľudský prístup pomôžu aj ďalším spoločnostiam na Slovensku.

Michal Cerulík

Junior Consultant | Advisory & Transaction - Industrial +421 903 611 730

V oblasti komernčých nehnuteľností pracujem od roku 2015. Za toto obdobie som mal možnosť pochopiť všetky strany transakčného procesu od nájomcu, cez konzultanta, developera, až po finálneho investora. Práve vďaka takémuto komplexnému pohľadu som pripravený svojim klientom poskytovaťvysoko kvalitné služby, so zachovaním princípu "win-win". Špecializujem sa najmä na Nitriansky a Banskobystrický kraj.

Dominika Horváthová

City Logistics | Advisory & Transaction - Industrial +421 902 643 677

Do tímu spoločnosti CBRE som bola prijatá v roku 2016. Pracujem ako junior konzultant pre segment industriálnych nehnuteľností a zastupujem klientov, ktorí hľadajú priemyselné komerčné nehnuteľnosti v rámci Bratislavy a okolia.

Miroslav Cimerman

Consultant | Advisory & Transaction - Industrial] +421 905 594 034

Vo sfére komerčných nehnuteľností v CBRE pracujem dva roky. Skúsenosti z oblasti obchodu a logistiky mi dávajú možnosť poskytnúť firmám na Slovensku odborné poradenstvo, ktoré je zárukou vyhľadania vhodných priestorov tak z finančného, technického ako aj prevádzkového hľadiska.

Tomáš Ostatník

Real Estate Consultant | Advisory & Transaction - Industrial +421 914 320 550

Počas mojej 10-ročnej praxe v CBRE som nazbieral množstvo cenných skúseností na oddeleniach korporátnych investičných nehnuteľností, manažmentu portfólia nehnuteľností čerpacích staníc Shell, ako aj na oddelení priemyselných nehnuteľností. Momentálne sa venujem menším investičným príležitostiam pre našich klientov, v hodnote do 60 miliónov eur.

Renáta Parobková

+421918058523

Do CBRE som nastúpila v júli 2017 na pozíciu asistentky industriálneho oddelenia. Mojimi najdôležitejšími úlohami sú príprava podkladov pre agentov, prieskum trhu a nových možností ako aj pravidelná aktualizácia informácií.