Nechajte nám na seba kontakt, čoskoro sa Vám ozveme s ponukou

alebo
Pomáha Vám

Kancelárie, sklady a obchodné priestory pre vašu firmu

Náš skúsený tím vám pomôže s prenájmom a zabezpečí najlepšie možné podmienky a životné prostredie. Pracujeme pre špičkové značky po celom svete.

 • 936 kancelárií
 • 408 skladov
 • 169 obchodných priestorov
 • 230 profesionálov
 • 1 863 klientov

Zaujímavé kancelárie

Zaujímavé sklady

Zaujímavé obchodné priestory

Najnovšie články

 • 16. 5. 2022

  Konferencia OFFICE ROKA nielen o budúcnosti pracovného prostredia

  CBRE informuje o veľmi zaujímavom programe a speakroch interaktívnej konferencie OFFICE ROKA. Tí na nej budú diskutovať o témach ako sú zmeny konceptov práce, moderné koncepty flexibilných kancelárií, najnovšie office trendy, efektívny manažment tímu v pracovnom prostredí, dôvody návratov do kancelárií, ale aj o pridanej hodnote tzv. ESG agendy. O týchto témach budú diskutovať odborníci zo spoločností Microsoft, Pixel Federation, Profesia, ESET, Immofinanz, stylers.cloud, AT&T, Tatra banka či CBRE.

  Viacej
 • 9. 5. 2022

  Čo je kľúčom úspešného hybridného modelu práce?

  Hybridný pracovný model zohľadňuje fakt, že niektorí zamestnanci sú produktívni aj bez toho, aby boli prítomní v kancelárii. Stále však zohrávajú úlohu osobné interakcie. Pracovisko budúcnosti preto musí umožňovať zamestnancom bezpečne pracovať z rôznych priestorov a pripájať sa na schôdzky ako virtuálni účastníci.

  Viacej
 • 12. 4. 2022

  Predstavujeme finálovú jedenástku OFFICE ROKA

  CBRE odhaľuje jedenástku finalistov 6. ročníka obľúbenej súťaže OFFICE ROKA, ktorú vybrala odborná porota. Spoločnosti, ktoré sa prebojovali až do finále, čakajú ešte osobné obhliadky poroty, pričom podľa organizátora súťaže sú finálové priestory z pohľadu funkcionalít, dizajnu aj architektúry nápadité, odzrkadľujú najnovšie trendy v oblasti pracovných priestorov, implementujú aktuálne požiadavky i potreby zamestnancov a vytvárajú tak funkčný priestor pre spoluprácu a komunikáciu.

  Viacej