Nechajte nám na seba kontakt, čoskoro sa Vám ozveme s ponukou

alebo
Pomáha Vám

Kancelárie, sklady a obchodné priestory pre vašu firmu

Náš skúsený tím vám pomôže s prenájmom a zabezpečí najlepšie možné podmienky a životné prostredie. Pracujeme pre špičkové značky po celom svete.

 • 830 kancelárií
 • 353 skladov
 • 169 obchodných priestorov
 • 230 profesionálov
 • 1 863 klientov

Zaujímavé kancelárie

Zaujímavé sklady

Zaujímavé obchodné priestory

Najnovšie články

 • 15. 6. 2021

  CBRE: Slovenský coworkingový trh je v rovnováhe. Až 88 % priestorov poskytujú domáci prenajímatelia.

  Report „CEE Flexible Office Market 2021“ odkrýva zaujímavosti o flexibilnej práci, ale aj rozdiely či podobnosti jednotlivých krajín a miest v rámci CEE regiónu. Report zahŕňa výsledky z 12 krajín tohto regiónu (vrátane Slovenska).

  Viacej
 • 9. 6. 2021

  Ako budú vyzerať kancelárie v roku 2030? Pripravte sa na 5G pracoviská a 5 generácií zamestnancov

  Prvýkrát v histórii budú na pracovisku súčasne pôsobiť až štyri generácie ľudí. Navyše, vzostup umelej inteligencie prinesie aj piatu generáciu, konkrétne virtuálnu. Čo všetko môže táto generácia získať z potenciálu moderných 5G pracovísk? Ako harmonizovať a zosúladiť tak rôznorodé pracovné sily vybavené technológiami?

  Viacej
 • 7. 6. 2021

  Softec sa sťahuje do najzelenšej budovy v krajine

  Spoločnosť Softec po viac ako desiatich rokoch mení sídlo spoločnosti – z Jarošovej sa sťahuje do priestorov v novovybudovanom Einparku. Dôvodom rozhodnutia je rozvoj firmy a zvýšenie kvality pracovného prostredia a tímovej komunikácie. Projekt Einpark Offices má najvyššiu medzinárodnú ekologickú certifikáciu LEED Platinum, čím sa radí k 1% projektov na svete z pohľadu udržateľnosti a ľudského zdravia. Jej pozíciu najzelenšej budovy navyše potvrdilo aj ocenenie, ktoré získala v marci od CIJ Awards (Leading Green Building Development of the Year 2020). Softecu budú v budove patriť necelé dve poschodia prepojené interným schodiskom, čím bude s rozlohou cez 2 500 m2 najväčším nájomcom v budove.

  Viacej