Nechajte nám na seba kontakt, čoskoro sa Vám ozveme s ponukou

alebo
Pomáha Vám

Kancelárie, sklady a obchodné priestory pre vašu firmu

Náš skúsený tím vám pomôže s prenájmom a zabezpečí najlepšie možné podmienky a životné prostredie. Pracujeme pre špičkové značky po celom svete.

 • 1 022 kancelárií
 • 331 skladov
 • 24 obchodných priestorov
 • 230 profesionálov
 • 1 863 klientov

Zaujímavé kancelárie

Zaujímavé sklady

Zaujímavé obchodné priestory

Najnovšie články

 • 16. 11. 2020

  CBRE: Budúcnosť logistických nehnuteľností na Slovensku vyzerá aj napriek koronakríze nádejne

  Prinášame aktuálny podľad na trh s priemyselnými a logistickými nehnuteľnosťami na Slovensku za 3. kvartál roku 2020. Dopyt po industriálnych priestoroch na Slovensku v 3. kvartáli 2020 poklesol oproti rovnakému obdobiu v minulom roku na úroveň 75 000 m². Odborníci však očakávajú, že 4. kvartál roku bude silný.

  Viacej
 • 22. 10. 2020

  CBRE: Objem investícií do európskych nehnuteľností v 3. kvartáli tohto roka klesol o 37 %

  Podľa najnovších údajov globálnej realitno-poradenskej spoločnosti CBRE sa celkový objem investícií do nehnuteľností v Európe v 3. kvartáli 2020 vyšplhal do výšky 48 miliárd eur. V porovnaní s tým istým obdobím v minulom roku však ide o 37-percentný pokles. Za posledných 9 mesiacov bol pritom na trhu s európskymi komerčnými nehnuteľnosťami zaznamenaný objem investícií vo výške 183 miliárd eur. Aj v tomto prípade však hovoríme o poklese, a to o 11 % v porovnaní s rovnakým obdobím v minulom roku.

  Viacej
 • 15. 10. 2020

  Shopping Centre Index 2020: Ako sa minulý rok darilo nákupným centrám na Slovensku a ako ich ovplyvnila koronakríza?

  Informujeme o výsledkoch 6. ročníka prieskumu „SHOPPING CENTRE INDEX 2020“. Jeho cieľom je každoročne analyzovať nielen výšku priemerného nájomného a tržieb, ale aj veľkosť nákupného košíka a návštevnosť regionálnych nákupných centier na Slovensku. Údaje pritom poukazujú na to, aká bola situácia v nákupných centrách minulý rok a ako sme na tom boli v porovnaní s Českom. Navyše, bližšie analyzuje aj tohtoročnú situáciu v nákupných centrách, ktorá je od marca značne ovplyvnená koronakrízou.

  Viacej