Nechajte nám na seba kontakt, čoskoro sa Vám ozveme s ponukou

alebo
Pomáha Vám

Kancelárie, sklady a obchodné priestory pre vašu firmu

Náš skúsený tím vám pomôže s prenájmom a zabezpečí najlepšie možné podmienky a životné prostredie. Pracujeme pre špičkové značky po celom svete.

 • 1 013 kancelárií
 • 328 skladov
 • 230 profesionálov
 • 1 863 klientov

Zaujímavé kancelárie

Zaujímavé sklady

Najnovšie články

 • 15. 10. 2020

  Shopping Centre Index 2020: Ako sa minulý rok darilo nákupným centrám na Slovensku a ako ich ovplyvnila koronakríza?

  Informujeme o výsledkoch 6. ročníka prieskumu „SHOPPING CENTRE INDEX 2020“. Jeho cieľom je každoročne analyzovať nielen výšku priemerného nájomného a tržieb, ale aj veľkosť nákupného košíka a návštevnosť regionálnych nákupných centier na Slovensku. Údaje pritom poukazujú na to, aká bola situácia v nákupných centrách minulý rok a ako sme na tom boli v porovnaní s Českom. Navyše, bližšie analyzuje aj tohtoročnú situáciu v nákupných centrách, ktorá je od marca značne ovplyvnená koronakrízou.

  Viacej
 • 29. 9. 2020

  Prieskum spoločnosti CBRE ukázal, ako pandémia ovplyvnila maloobchodníkov v nákupných centrách

  Cieľom nášho najnovšieho prieskumu bolo zistiť, ako pandémia koronavírusu ovplyvnila maloobchodníkov v nákupných centrách na Slovensku, aký má dopad na zmenu ich stratégií a aké sú ich najväčšie výzvy. Údaje informujú napríklad aj o podiele on-line predaja, formách poskytovaných úľav od prenajímateľov či plánoch maloobchodníkov s prípadnými budúcimi investíciami.

  Viacej
 • 17. 9. 2020

  Poznáme výsledky Euromoney´s Real Estate Awards. CBRE Slovensko si odnieslo tri ocenenia

  CBRE Slovensko si zo 16. ročníka prestížnej medzinárodnej súťaže Euromoney´s annual Real Estate Awards odnieslo 3 významné prvenstvá. Ako globálnej skupine sa tejto spoločnosti podarilo vybojovať celkom až neuveriteľných 55 ocenení vo viacerých hlavných kategóriách aj podkategóriách, ktoré sú zamerané na oceňovanie aktivít na trhu s nehnuteľnosťami.

  Viacej