Nechajte nám na seba kontakt, čoskoro sa Vám ozveme s ponukou

alebo
Pomáha Vám

Kancelárie, sklady a obchodné priestory pre vašu firmu

Náš skúsený tím vám pomôže s prenájmom a zabezpečí najlepšie možné podmienky a životné prostredie. Pracujeme pre špičkové značky po celom svete.

 • 781 kancelárií
 • 351 skladov
 • 169 obchodných priestorov
 • 230 profesionálov
 • 1 863 klientov

Zaujímavé kancelárie

Zaujímavé sklady

Zaujímavé obchodné priestory

Najnovšie články

 • 13. 5. 2021

  Slovenský trh s priemyselnými a logistickými nehnuteľnosťami prekročil hranicu 3 miliónov m² v A-štandarde

  Celková prenájmová aktivita na trhu slovenských priemyselných a logistických nehnuteľností A- štandardu dosiahla v 1. kvartáli tohto roku úroveň 126 600 m², pričom 72 000 m² z týchto priestorov tvorí net-take up, teda priestory očistené o predĺženia nájmov v súčasných priestoroch nájomcu. Lízingová aktivita v rámci tohto segmentu realít tak medziročne stúpla, a to hlavne vďaka veľkému počtu krátkodobých prenájmov. Tie totiž predstavovali až 23 % zo spomínaného celkového objemu. Vyplýva to z kvartálneho reportu globálnej realitno-poradenskej spoločnosti CBRE.

  Viacej
 • 15. 4. 2021

  CBRE so svojím trhovým podielom vedie v svetovom rebríčku predaja komerčných nehnuteľností

  Globálna realitno-poradenská spoločnosť CBRE, ktorá pôsobí aj na Slovensku, je už desiaty rok po sebe najlepšie hodnotenou spoločnosťou na svete v rámci trhového podielu predaja komerčných nehnuteľností. Vyplýva to z výsledkov Real Capital Analytics (RCA).

  Viacej
 • 13. 4. 2021

  Poznáme finalistov OFFICE ROKA 2020

  Veľký záujem o zapojenie sa do súťaže OFFICE ROKA je dôkazom toho, že spoločnostiam záleží na kvalite pracovného prostredia a reagujú aj na nové trendy. Z tridsiatky prihlásených vybrala odborná porota dvanásť finalistov, ktorí získali najvyšší počet bodov. V ďalšom kole budú porotcovia hodnotiť priestory detailne tak, aby získali celkový obraz pred výberom víťazov jednotlivých kategórií.

  Viacej