Nechajte nám na seba kontakt, čoskoro sa Vám ozveme s ponukou

alebo
Pomáha Vám

Kancelárie, sklady a obchodné priestory pre vašu firmu

Náš skúsený tím vám pomôže s prenájmom a zabezpečí najlepšie možné podmienky a životné prostredie. Pracujeme pre špičkové značky po celom svete.

 • 891 kancelárií
 • 366 skladov
 • 170 obchodných priestorov
 • 230 profesionálov
 • 1 863 klientov

Zaujímavé kancelárie

Zaujímavé sklady

Zaujímavé obchodné priestory

Najnovšie články

 • 12. 10. 2021

  Prieskum CBRE: Koronakríza zmenila spôsob našej práce. Každý deň do nej chodí len 26 % Slovákov

  Informujeme o výsledkoch najnovšieho prieskumu „WORKING FROM HOME“, ktorého sa zúčastnili zamestnanci z rôznych odvetví v krajinách strednej, východnej a juhovýchodnej Európy, a to vrátane Slovenska. Tento prieskum spoločnosť realizovala aj minulý rok, pričom tentokrát získala aktuálne dáta o tom, ako sa zmenili preferencie zamestnancov a ich štýl práce po roku pandémie, ale aj to, aké sú ich očakávania do budúcna.

  Viacej
 • 29. 9. 2021

  CBRE: Ako zmení hybridná práca trh s komerčnými nehnuteľnosťami?

  Prinášame najzásadnejšie zistenia z rozsiahleho sprievodcu s názvom „The Next Normal – How Hybrid Work Is Transforming Commercial Real Estate“. Vyplýva z neho, že hoci hybridná práca nie je žiadnou novinkou, stáva sa z nej nový normál. V tlačovej správe nájdete zaujímavé informácie o tom, aké zásadné zistenia sprievodca ukázal, aké výsledky ukazujú aktuálne prieskumy, ale aj to, ako budú vyzerať kancelárie budúcnosti.

  Viacej
 • 31. 8. 2021

  Prieskum CBRE: Flexibilná práca je stále obľúbenejšia, ale kancelárie budú naďalej zohrávať kľúčovú úlohu

  CBRE informuje o výsledkoch svojho najnovšieho prieskumu “EMEA Occupier Survey”, do ktorého sa zapojili spoločností z rôznych krajín regiónu EMEA. Prieskum zisťoval, ako firmy pristupujú k návratu svojich zamestnancov do kancelárií, ako ich prístup zmenila koronakríza, ale aj to, či plánujú prejsť na flexibilnú prácu a meniť svoje pracovné priestory.

  Viacej