Nechajte nám na seba kontakt, čoskoro sa Vám ozveme s ponukou

alebo
Pomáha Vám

Nájdite tie pravé kancelárie alebo sklady pre vašu firmu

Náš skúsený tím vám pomôže s prenájmom a zabezpečí najlepšie možné podmienky a životné prostredie. Pracujeme pre špičkové značky po celom svete.

 • 945 kancelárií
 • 317 skladov
 • 230 profesionálov
 • 1 863 klientov

Zaujímavé kancelárie

Zaujímavé sklady

Najnovšie články

 • 2. 12. 2019

  Spoločnosť Invest4SEE predala 2. fázu priemyselného parku v Dubnici nad Váhom na Slovensku

  Invest4SEE predala druhú fázu Invest4SEE Industrial Park Dubnica do ČS nemovitostní fond, ktorý je manažovaný spoločnosťou REICO, investičná spoločnosť Českej sporiteľne, a.s.. Hodnota tejto transakcie sa pohybuje na úrovni cca 9,5 milióna Eur. Informuje o tom realitno-poradenská spoločnosť CBRE, ktorá pri obchodnej transakcii zastupovala predávajúceho, developerskú spoločnosť Invest4SEE.

  Viacej
 • 6. 11. 2019

  CBRE vytvorila prírodnú terasu na streche BBC 5

  Pôvodne nevyužívaná strešná plocha administratívnej budovy Bratislava Business Center V. sa vďaka návrhu konzultantov z realitno-poradenskej spoločnosti CBRE premenila na pobytovú a relaxačnú plochu. Terasa tvorí aktívnu zelenú korunu budovy a mení svoju tvár podľa ročných období.

  Viacej
 • 25. 10. 2019

  CBRE: Kancelársky trh v centrálnej Európe dynamicky rastie

  V tomto roku sa kancelárske priestory v centrálnej Európe rozšíria o takmer milión metrov štvorcových. Hoci je to oproti minulému roku mierny pokles, podľa realitno-poradenskej spoločnosti CBRE aj tento objem pomôže na kľúčových trhoch uspokojiť vysoký dopyt po nových kancelárskych plochách. V ďalších rokoch bude krivka dodaných plôch dynamicky rastúca a prekoná hranicu milióna metrov štvorcových ročne.

  Viacej